2752
2734
عنوان

ماکارونی باید اینجوری باشه 😋 عکس باردار و گرسنه نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 25 پست

هر کی یه سلیقه ای داره 

بیشتر ایرانی ها ماکارونی دمی دوست دارن 

شماهم اینطوری 

اتفاقا یه کلیپ دیدم یه خانم ایرانی تو خارج از کشور برا دوستای خارجیش ماکارونی به روش ایرانی درست کرده بود اونا هم خوششون اومده بود و براشون خیلی جالب بود دم گذاشتن ماکارونی

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ووووییییی چجوری میخوری اینو

اینکه نتیه ولی خودمم همینجوری درست میکنم با سالاد شیرازی با نهایت عشق و لذت میخورم 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
دیدم بعضیا بعد از اینکه ماکارونی رو آبکش میکنن با موادش میزارن توی قابلمه دوباره بپزه نمیدونم واقعا ...

والا هر کیو من دیدم اینطوری بعد ابکش دم گذاشته😅😅

شما اولین نفری هستی اینطوری دیدم😅

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
فرقش اینه که این خامه

خام نمیشه اونقدر. ماکارانی تو ۸ دقیقه می پزه.اونی که آبکش می کنه و بعدش میزاره دم بکشه معمولا باید خام تر برداره که بتونه بپزه ولی اکثرا بعد دم کشیدن له میشه.

ماکارانی رو دم نمی کنن. ماکارانی و  پاستا و پیتزا جزو غذاهای ایتالیایی هست و اونجا اصلا دم نمی ...

اینجا ایتالیا نیس 

اینجاماکارونی رو دم میکنن ولو اینکه یه نوع غذای ایتالیایی باشه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
اینجا ایتالیا نیس  اینجاماکارونی رو دم میکنن ولو اینکه یه نوع غذای ایتالیایی باشه

با این وصف یعنی مثلا یه ایرانی وقتی میره خارج از ایران زندگی می کنه می تونه مثلا قیمه رو بدون آب درست کنه و بگه چون اینجا خارجه دلم می خواد قیمه ام بدون آب باشه؟

اینجا ماکارانی رو دم می کنن رو درمورد همه نمی تونید بگید چون یسریا اینجا هم دم نمی کنن. خیلیا دوست دارن طرز تهیه ی غذا رو عوض کنن دلیل نمیشه بگن چون مثلا غذای خارجی هست و ما خارج نیستیم هرکار بخوایم می کنیم.مخصوصا اینکه غذای خارجی رو وارد فرهنگ شون کردن.

با این وصف یعنی مثلا یه ایرانی وقتی میره خارج از ایران زندگی می کنه می تونه مثلا قیمه رو بدون آب درس ...

مغالطه مصادره به مطلوب میکنی 

من نگفتم همه اولا 

دوما توی کشور های خارجی هم خیلی از غذاهی ایرانی رو به سبک خودشون میخورن نه با رسپی اصلیش 

توی همین ایران هم کلی غذا هست که هرکس یه جور درستش میکنه میخوره ربطی نداره 

مغالطه مصادره به مطلوب میکنی  من نگفتم همه اولا  دوما توی کشور های خارجی هم خیلی از غذاه ...

توی کشور های خارجی افراد ایرانی غذاهای ایرانی رو به سبک خودشون می خورن یا افراد خارجی؟! اگر ایرانی ها غذای ایرانی رو با تغیر تو رسپی درست می کنن هم به نظرم درست نیست.هرچیزی یه قواعدی داره ولی چون اینجا اکثرا دنبال چیزهای سنتی هستن و یکسری چیزها با ذائقه شون هماهنگ نیست،داخلش تغیر ایجاد می کنن که بتونن بخورن و این کار باعث بد شدن غذا و... میشه.

بخوام تشبیه کنم میشه شبیه یکسری از مادربزرگ ها که روی همه ی وسایل یه چیزی شبیه رومیزی می اندازن یا روی همه ی وسایل پارچه می اندازن که خراب نشه.درصورتی که اون وسیله بدون پارچه و... باید استفاده بشه.