2733
2734
منم هنوز بهش نگفتم اما دارم افسرده میشم.همش خونم.شوهرم سختگیره نمیزاره جایی برم

مال منم خیلی‌ سختگیره نهایت بزاره تا تو کوچه برم اونم بخاطر بچم ک با بچه ها بازی کنه،خدا مرگش بده اجازه هیچ نامیده بهم دارم افسردگی میگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال منم خیلی‌ سختگیره نهایت بزاره تا تو کوچه برم اونم بخاطر بچم ک با بچه ها بازی کنه،خدا مرگش بده اج ...

یکی مث خودم پیدا شد.من تو کوچه هم نمیرم.پسرام نه و هفت ساله هستن هنوز یه پارک نبردمشون.اصلا درک ندارن.خودش هم که یه هفته ده روز شهر دیگه سر کاره.

یکی مث خودم پیدا شد.من تو کوچه هم نمیرم.پسرام نه و هفت ساله هستن هنوز یه پارک نبردمشون.اصلا درک ندار ...

آخی 🥺😔🖤💔

منم خیلی بدبختم

از وقتی ازدواج کردم تا حالا یعنی 6ساله ک نزاشته یک شب هم خونه بابام بمونم،،نهایت ظهر برم غروب بیاد دنبالم،خدا مرگش بده فقط من راحت میشم،،هرجا هم برم دکتری بازاری ،باید مادرش یا مادرم باشه تنها نمیتونم تا مغازه ام برم 😔😔😔😔😔دلم میسوزه برا خودم

2731
آخی 🥺😔🖤💔 منم خیلی بدبختم از وقتی ازدواج کردم تا حالا یعنی 6ساله ک نزاشته یک شب هم خونه بابام ب ...

اخی عزیزم.درکت میکنم.حالا من کسی هم ندارم.با خانواده شوهرم سر یه جریانی تقریبا قطع رابطه شدم.که بهتر البته.خانواده خودمم بی مهر هسن رابطه ندارم باز.حالا تو فکرم بهش میخوام میخوام بچه هام بزارم کلاس ورزشی خودمم برم باشگاه.چون خودش نیست سخت راضی میشه برم و بیام. تا ببینم چ میشه. خدا کمکمون کنه خواهر