2752
2734
عنوان

امروز صبح رو راننده اسنپیه کراش سگییی زدم بیاید تعریف کنم😔😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 55 پست
من یبار از یه راننده تاکسی بود البته پرسیدم ببخشید عطرتون چیه راننده نزدیک ۴۰ سالش بود فکر میکنم بوش ...

منم ترسیدم هوا برش داره فک کنه دارم نخ میدم دگ بیخیال شدم نپرسیدم

مردا فک میکنن ماهم مثل خودشونیم تو هر حرفی دنبال منظور میگردن😅

اونم با اسنپ😆

اسنپ رانندگان 20 میلیون نصب داشت اخرین باری ک من چک کردم الان اکثرا وقتی وقتشون خالیه میرن اسنپ مردا

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیام بده بگو ببخشید فلانیم که صبح منو بردید دانشگاه میخواستم بدونم عینکم تو ماشین شما  جا نراش ...

ایوللللل🤣🤣

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
2731
تورو خدا رو راننده اسنپا کراش نزنید شوهرم اسنپ کار میکنه دوتا بچه دارم😭😭

ول کن تو رو خدا شوهر من تو دانشگاهس هر ترم کلی دانشجو داره حلقه م نمیپوشه

خودش چندبارحس کرده بعضی دخترا بیخودی دورش میپلکن اووت شون میکنه

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
اخی 😂 احتمالا زنش شنود گذاشته بوده تو ماشین 🤣

آخه فقط اسم عطر خواستم نگفتم باهام ازدواج میکنی یانه😕 

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
منم ترسیدم هوا برش داره فک کنه دارم نخ میدم دگ بیخیال شدم نپرسیدم مردا فک میکنن ماهم مثل خودشونیم ت ...

دیگه ایشون خیلی منظور دار گرفت حرفمو اصلا لیاقت نداشت از بوی عطرشم خوشم بیاد والا  

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
سخته رفتن ب المان؟ شدایطتش چطوره

فقط میدونم دوست من یکیش دانشگاه شریف بود دکترا 

بورسیه گرفت 

یکیشون پرستار بود که از طریق کار رفت 

یکیشون هم اقامت گرفت ولی قبلش چهار سال پیش یک میلیارد اونجا حساب باز کرد البته به پول ایران

مثل تابستون