2733
2734
عنوان

به نظر خودتون ادم خوبی هستید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 67 پست
خواب ها نتیجه ترس ها و آرزو ها و رویاهامون هستن که تو ناخوداگاهمونن شاید اونروز حتی به اون موضوع فکر ...

اصلا ربطی به خاطره نداره مثلا عمه من میخواست فوت کنه هنوز فوت نشده بود مامان بزرگم اومد تو خوابم اعلامیه عمه ام رو بهم نشون داد حتی تو خواب از بابام دلجویی کرد چند روز بعد عمه ام فوت شد.یا دختر یکی از اقواممون مریض بود اومد تو خواب خواهرش ازش پرسید حالش چطوره بهتره اینا چه ربطی به خاطره داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش خاموش میشه چون چیزیه که تو مغز اون شخص بوده و وفتی میمیره همراهش میمیرن و هیچ احساسی نداره چون م ...

خوب وقتی میمیره و نابود میشه چی ازش میمونه که میره تو یه کالبد جدید اون چیه؟

خوب وقتی میمیره و نابود میشه چی ازش میمونه که میره تو یه کالبد جدید اون چیه؟

میگم هیچی ازین زندگی نمیمونه.

فقط این منیت تو جسم جدید ایجاد میشه دیگه واقعا نمیدونم چطوری توضیح بدم تو این ده دقیقه پیر شدم😂

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
2731
میگم هیچی ازین زندگی نمیمونه. فقط این منیت تو جسم جدید ایجاد میشه دیگه واقعا نمیدونم چطوری توضیح بد ...

منم دارم پیر میشم چون حرفاتو عوض میکنی

اولش گفتی این من از یه جسم به جسم دیگه میره

بعد گفتی اون فقط احساساته

الانم میگی کلا خاموش و نابود میشه

تازه من گفتم شخصیت شمامیگی سیکنال مغزی

😑😑😑😑😑🙄🙄🙄🙄🙄🙄🤣🤣🤣🤣🤣😪😪😪😪

منم دارم پیر میشم چون حرفاتو عوض میکنی اولش گفتی این من از یه جسم به جسم دیگه میره بعد گفتی اون فق ...

شما متوجه نشدی حتما من حرفمو چرا باید عوض کنم وقتی کلا اعتقادم یچیز ثابته؟

تموم کنیم بهتره چون با تایپ نمیتونم منظورمو درست حسابی برسونم🌱

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
اگر اون دنیا بود چی؟

من انقد بدبختی کشیدم ک اصن برام بود و نبود اوندنیا مهم نیست وقتی خدا چشم باز نکرده گذاشت تو کاسم بشینه و تماشا کنه اون بنده ای ک ب دنیا نیومده سرنوشتشو انقد بد نوشته چقد پشت میکنه بهش

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕