2752
2734
اخه ی چیزی میگین خب شما اینجوری هستین بعضیام دوستدارن شوهرشون باشه  برای مثال خودم هروقتتت تو ...

منم نمیتونم چهارشنبه سوری مادر شوهرم زنگ زد پدرشوهر آمد دنبالم هر چی قسم و آیه گفتم شوهرم نیست نمیتونم حس غریبه میکنم یه حالی میشم با وجود دو تا بچه 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
اخه ی چیزی میگین خب شما اینجوری هستین بعضیام دوستدارن شوهرشون باشه  برای مثال خودم هروقتتت تو ...

درست میگی منظورم من اینه وقتی نمیشه یا نمیتونیم ازهمون هم لذت ببریم .شماکه کارشوهرتو یااسی درونگرایی شوهرشو نمیتونه درست کنه اوقات تلخی کنه درست میشه؟بعدم شادبودنتووابسته هیچ احدناسی نکن این یه اصل روانشناسیه چون دنیا پرازحادثه های پیش بینی نشدست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجاست که میگن سیاست واسه زن از خوشگلی و خوش اندامی و همه چی مهمتره عزیز من تقصیر خودته دیگه آخه گر ...

خوب چیکار کنم 

بازم هزار تا چیز بهم گفت آخرشم بهم گفت اونا کارت دعوت برام نفرستادن فقط بهم زنگ زدن بهش گفتم الان زنگ میزنم بابام ببینم تو چرا این حزفو میزنی به بابام گفتم کارت دعوت نفرستادن مگه گفت بابا ما که کارت نمیخوایم مثل برادرته ولی کارت دعوت خودتون و پدرشوهرت و برادرشوهرتو دادن به خونه پدرشوهرت همه رو(چون ما طبقه بالا اونا هستیم کارتامونو همیشه میدن به یکی دیگه اون میده به بقیه) ضایع شد منم بهش گفتم اینکه خانوادت نمیگن برات کارت اومده به من چه ربطی داره 

همیییین دقیقا از همین حرفا میترسیدم و میگفتم الان بقیه پیش خودشون میگن چقد دلش سنگه چون همه میدونستن ...

عزیزم پس اصرار نکن وقتی طرف خودتون مراسم هست یه ادم بیشعور دنبالت راه بیافته ...خودت با خانوادت برو حالشو ببر ..مگه اگر بیاد چه گلی میخواد به سرت بزنه؟ فک کن سرکاره

مهمونیای اونا رو هم اگر به خودت خوش میگذره برو ..جایی که دلت نمیخواد اصلا نرو تنها بره

2731
منم نمیتونم چهارشنبه سوری مادر شوهرم زنگ زد پدرشوهر آمد دنبالم هر چی قسم و آیه گفتم شوهرم نیست نمیتو ...

دقیقاااا 

منم ی حالی میشم 

فک کن از ی ور عذاب وجدان میگیرم چرا من اومدم خوشگذرونی در حالی ک اون داره جون میکنه(حالا هرچقدممم ک اون از رفتن من خوشحال باشع)

از ی طرفم حسودیم میشه ب دیگران ک شوهراشون پیششونن 

واقعا دلم نمیشه اب میخورم انگار ذهر هلاهله

براهمین نمیرم ب خودم میگم تو ک قراره بریو بهت خوشنگذره شایدم حال اونارم بگیری پ چرا اصن بری بشین خونت و خوشحال باش تا بری بیرون ناراحت

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

دقیقا شوهر منم هیچ جا نیست سره کاره ۱۴ روز و اون ۱۴ روزی هم ک مرخصی هست باهام نمیاد تا بهش میگم میگه من خونه خودمونم نمیرم میگم خوب به من چه اشتباه از خودته مگه من میگم نرو میگه تو نمیذاری به خدا که من تا حالا بهش نگفتم نرو خونتون الکی مذخرف میگه یه ریز تو چشمام نگاه میکنه و دروغ میگه 

دقیقاااا  منم ی حالی میشم  فک کن از ی ور عذاب وجدان میگیرم چرا من اومدم خوشگذرونی در حال ...

متاسفانه شوهر من وقتی سرکار نیست هم باهام نمیاد مثل الان 

بعد اگر دعوتشم نکنن یا زنگ نزنن بهش گلایه میکنه که چرا به من نگفتن و فلان 

دقیقا شوهر منم هیچ جا نیست سره کاره ۱۴ روز و اون ۱۴ روزی هم ک مرخصی هست باهام نمیاد تا بهش میگم میگه ...

خیلی حس بدیه 

ولی خب شوهر من باشه میاد مشکل کارشه ک خب خداروشکر اوضاع داره بهتر میشه توهم ک شوهرت اینجوریه سعی کن کنار بیای باهاش دیگ نمیشه خودتو حبس کنی که سعی کن عادت کنی 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂