2733
2734
عنوان

بچم دون دون های قرمز در اورده ابله مرغانه یا سرخک ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 24 پست
مخملک چیه اره تب دات یکم امروز اینطوری شد

گلو درد هم داره ؟

اگه دونه هاش ریزه شاید مخملک 

اگه دونه های درشت جداست ابله مرغونه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
شدت هم پیدا میکنه یا نه همینطوری کوچیک میمونه

ببینم احتمال مخملکه اگه فقط رو سینه و پشت همون قسمت یکمم رو شکم باشه پسر من ۴ روز قبل عید گرف

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببینم احتمال مخملکه اگه فقط رو سینه و پشت همون قسمت یکمم رو شکم باشه پسر من ۴ روز قبل عید گرف

پسر شما هم مخملک گرفت؟

علائمش چی بود

امروز پسر منم بعد تب بدنش ریخت بیرون بردمش دکتر گفت مخملک

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
پسر شما هم مخملک گرفت؟ علائمش چی بود امروز پسر منم بعد تب بدنش ریخت بیرون بردمش دکتر گفت مخملک

همون طب و خارش

اول بردم آزمایش

دکترش هیدروکسی زین نوشت پریسیلسن زدن و شربت آموکسیسیلین و خودمم بهش کالامین میزدم چون هر جای بچه دیدین میخاره یا دونه زده حتما کالامین بزنین دکتر گفت خوبه زدی زیاد نشدن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731
همون طب و خارش اول بردم آزمایش دکترش هیدروکسی زین نوشت پریسیلسن زدن و شربت آموکسیسیلین و خودمم بهش ...

من آزمایش ندادم تا دکترش دید بلافاصله گفت مخملک 

و همون موقع براش یه 6cc زدیم 

خارش خیلییی کم داره دونه هاش خیلییی کمرنگ هستن 

دقیقا پسر من یه هفته قبل عید گرفت . اول دون زد حتی رو زبونش . تب هفیف داشت بعد یک هفته هم دستاش کلا از پوست دراومد . دور لبشم یخورده جوش حالت زده بود

من آزمایش ندادم تا دکترش دید بلافاصله گفت مخملک  و همون موقع براش یه 6cc زدیم  خارش خیلی ...

زبونش توت فرنگی نشده بود چون پسرم هیچی نمیتونست بخوره تا راه گلوش ریخته بود

من دکتر اطفال میبرم اون به درصد عفونت حساسه  میگه اول آزمایش

دقیقا پسر من یه هفته قبل عید گرفت . اول دون زد حتی رو زبونش . تب هفیف داشت بعد یک هفته هم دستاش کلا ...

بچه شما هم مخملک گرفته بود هم یه نوع بیماری هست به نام دیت پا دهن که اون قسمت میریزه خواهر زادم هر دو رو گرفته بود

زبونش توت فرنگی نشده بود چون پسرم هیچی نمیتونست بخوره تا راه گلوش ریخته بود من دکتر اطفال میبرم اون ...

زبونش زیاد اینطوری نشده ولی گلوش التهاب داره گلودرد شدید داره اصلا هیچی نمیتونه بخوره اشتها نداره

ولی آمپول رو زد حال عمومی اش بهتر شد 

زبونش زیاد اینطوری نشده ولی گلوش التهاب داره گلودرد شدید داره اصلا هیچی نمیتونه بخوره اشتها نداره و ...

خدا رو شکر شما کالامین بزن رو بدنش زیاد نشه حالا که کم رنگه