2752
2734
عنوان

شوهرم بیرون که میریم

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 37 پست
چند روز پیش رفته بودم درمانگاه نشسته بودم نوبت ویزیتم بشه یه زنو شوهر تقریبا میانسال اما خوش تیپ نشس ...

اره اینکه خدایی دیگه بد بوده اونم تو جمع شوهرشو خورد کرده البته ما خبر نداریم از زندگیشون خانمه بهتر شوهرشو میشناسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اون روز کلا ازهمه سرتربودم پوست سفید چشای درشت هیکل متناسب و کلا تعریف از خودم نباشه خوشکلم و ب خ ...

خب ببین از روی کنجکاوی نگاه میکنه اتفاقا از این نظر خوبه که نگاه میکنه میبینه شما سر تری قدرتو بیشتر میدونه😉

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
پنهون کاری چطور اخه چ ربطی ب این موضوع داشت؟واسم چیز جالب و عجیبی بود میتونی بیشتر راهنمایی کنی؟

ببین من اگه مرد بودم و همسرم روم گیر بود و چشم چرون بودم دیگه یواشکی میرفتم دید زدن! بدون زنم میرفتم! و جلوی زنم ادای چش پاکا رو درمیاوردم! 

مگه مغزم تاب داشت جلوی اون دید بزنم و خودمو در معرض دعوا و غر قرار بدم؟! 

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2731
ببین من چادریم  ولی از نظر من کسی ک موهاش باازه بی حجاب نیست هر کسی هر  جور دوست داره میگر ...

خانم چادری چرا دنبال حرف و حدیثی؟؟؟

از کی تاحالا کسی ک روسری سرش نیست بهش میگن حجاب داره؟؟

حجاب و به کسی ک روسری سرشه میگن حجاب داره

کسی ک نداره ومیگیم نداره من پوششون و توضیح دادم

مگه توهین کردم ب پوششون یا گفتم پوششون بده و ناهنجاره؟؟؟

اونا بدون شال بودن بیام تاپیک بزنم بگم باحجاب بودن ؟چی میگی تو خدایی دنبال زیربغل مار میگردید

ببین من اگه مرد بودم و همسرم روم گیر بود و چشم چرون بودم دیگه یواشکی میرفتم دید زدن! بدون زنم میرفتم ...

وای دقیقا ب اینجاش فکرنکرده بودم کاملا درست میگی از این  جهتم میشه بهش فک کرد ک کسی ک منظور داره نمیاد پیش خانمش دید بزنه ک براش مشکلی پیش بیاد و اگ پیش خانشمون کسی و نگاه کنن شاید نگاه عادی بوده وگرنه کسی پیش زنش نمیره دنبال چشم چرونی ک زنش بفهمه

البته دیگه خدا داند

والا من که زنم گاهی به زنا خیره میشم.بی خیال بابا.چشم برای نگاه کردن دیگه

دقیقا حالا خودمم خیره میشم ب کسی ک تیپ و ظاهر زیبایی دارم اما نمیدونم ب شوهرم ک میرسه بدبین میشم