2733
2734
عنوان

شپش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 71 پست
شونه فلزی گرفتم امروز هرچی موهام شونه کردم هیچ شپش زنده نبود تخم شپش ها هم اکثرشون درمیومدن ولی کامل ...

منم اولش دخترم درگیرشدحس جنون داشتم کل ملاحفه هاروجوشوندم.خودم تایه هفته داخل خونه روسری سرم بود.ازبس شونه میزدم موهام روگردن دردگرفتم .نکنه خودمم داشته باشم.ولی چون مقیدبه دوش بودم روزی دوسه بار.به من منتقل نشده بود.بااینکه دخترم قبلش زیادبغلم بود.پس همسرت بگوجداشون کنه😉

اومی بیند.درمحضراوهستیم.
منم اولش دخترم درگیرشدحس جنون داشتم کل ملاحفه هاروجوشوندم.خودم تایه هفته داخل خونه روسری سرم بود.ازب ...

بخدا انقدشونه کردم پوست سرم دیگ دردگرفته☹️

-‌ک‍‌ارم‍‌ا صب‍‌ور تری‍‌ن گن‍‌گ‍‌ست‍‌ر تاری‍‌خ‍‌ه!🗿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها ای خدا اینا زودتر برن من خلاص بشم تروخدا ازوسایل هیچکس استفاده نکنید من فک کنم تو آرایشگاه گرفتم ...

من که گرفتیم یه بار ک خواهرم ابتدایی بود داشتن موهای همه رو بررسی میکردم با دستکش تو موهای همه زده بودن و اینجوری منتقل کردن 😐🫡 تا دیدیم که اونم سریع سس زدیم🤣

خیلی خیلی حس بدیه

خیلی رعایت کن ایشالله زودی اوکی میشه

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 
من که گرفتیم یه بار ک خواهرم ابتدایی بود داشتن موهای همه رو بررسی میکردم با دستکش تو موهای همه زده ب ...

چندش آوره😭

چی شد قطره خریدی؟ خوب شدی؟

سلام نه باشامپوی که دکتر دادو در روز  ۵.۶بار با شونه دندونه ریز موهامو شونه میکردم یه هفته ای خوب شدم