2733
2734
منیکه زایمانام سزارین بوده چی🫠

شما نباید سایتوتک میخوردید . دکتر گفته بخورید؟ 

شما باید کورتاژ میشدید

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم خیلی دردش وحشتناک نیست از پریودی سنگین تره  ممکنه لرز داشته باشی تهوع اینا همه طبیعیه ...

خانم اینجوری نگید منی که تجربه کردم میدونم چقدر درد بدی داره 

آخ هیچ وقت دیگه نمی خوام تجربش کنم😭

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2731
خانم اینجوری نگید منی که تجربه کردم میدونم چقدر درد بدی داره  آخ هیچ وقت دیگه نمی خوام تجربش ک ...

عزیزم‌ بدون تجربه که راهنمایی نمیکنم دقیقا پارسال با قرص سایکوتک جنین هفت هفته رو سقط کردم 

البته سقط من قانونی و تو بیمارستان بود

مثل پریود ولی خب سنگین تر 

عزیزم‌ بدون تجربه که راهنمایی نمیکنم دقیقا پارسال با قرص سایکوتک جنین هفت هفته رو سقط کردم  ال ...

تو بیمارستان هم باشید به شما مسکن نمیزنن و درد رو می کشید 

نمیدونم شاید آدم ها با هم فرق دارن من که خیلی درد کشیدم

تو بیمارستان هم باشید به شما مسکن نمیزنن و درد رو می کشید  نمیدونم شاید آدم ها با هم فرق دارن ...

قطعا آدم ها،میزان درد پذیری و تحملشون باهم فرق میکنه،جنین من همش هفت هفته بود ولی به قدری مقاوم بود نسبت به سقط که من با هشت تا قرص سایکوتک تونستم سقطش کنم در نهایتم کورتاژ شدم درصورتی که اکثرا با چهارتا قرص به خونریزی میوفتن کلا سقط و کورتاژ برای من انقدر درد روح و روانی داشت که به بخش درد جسمانیش نرسیدم.