2752
2734

استارتر برای حذف کاربری حتما باید از همون اکانت درخواست بدید.اینطوری انجام نمیشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر برای حذف کاربری حتما باید از همون اکانت درخواست بدید.اینطوری انجام نمیشه

اخه اگه میتونستم که اینجوری اقدام نمیکردم

از ترس پدرم رفتم شماره خریدم که یه جوری بهتون بگم

توروخدا پای ابرو درمیونه

برام کلا جذفش کنه

جون هر کی دوس داری😔

اخه اگه میتونستم که اینجوری اقدام نمیکردم از ترس پدرم رفتم شماره خریدم که یه جوری بهتون بگم توروخد ...

عزیزم متاسفانه ممکن نیست حتما باید از همون کاربری درخواست بدید ممنون

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

سلام

صبحی که این تاپیک رو با آن کاربری قبلی برای تعلیق زدین من به شما گفتم شما گفتین خبر دارین ....

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13492610

🟨 فردا با niniyar_3 صحبت کنین ایشون با niniyar_1 هماهنگ می کنن تا با همین کاربری برای niniyar_1 لینک بفرستین.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.