2733
2734
عنوان

قبول دارید دنیا خیلی پوچ و بی ارزشه

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وَ ما هذِهِ الْحَياةُ الدُّنْيا إِلاَّ لَهْوٌ وَ لَعِبٌ (سوره عنکبوت آیه ۶۴ این زندگی دنیا جز سرگ ...

چقدر خوب بود صحبت هاتون و این آیه ی قرآن عاقل باشم هر روز نگاهش میکنم من خیلی درگیر دنیا شدم و آرامش ندارم واقعا، باید رهاش کنم و خودمو بسپرم دست خدا

2731
چقدر خوب بود صحبت هاتون و این آیه ی قرآن عاقل باشم هر روز نگاهش میکنم من خیلی درگیر دنیا شدم و آرامش ...

عزیزم سلسله سخنرانی های تنها مسیر استاد پناهیان رو پیشنهاد میکنم گوش بدید ❤️

دنیا پشیزی نمی ارزه بابام‌بدبخت اینقد زحمت کشید الان چن روزه رفته زیرخاک😭😭😭

خدا رحمتشون کنه اخر و عاقبت همه همینه.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
چقدر خوب بود صحبت هاتون و این آیه ی قرآن عاقل باشم هر روز نگاهش میکنم من خیلی درگیر دنیا شدم و آرامش ...

دقیقا باید رها کرد و یک نکته دیگه اینکه تو این دنیا به هیچ چیز و هیچ کس دل نباید بست چون همه یک روزی تنهات میزارن فقط یکی هست که همیشه هست اونم خدا. وقتی ادم با خدا رفاقت کنه خوبیش اینه هیچوقت نمیره همیشه هست

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
دقیقا باید رها کرد و یک نکته دیگه اینکه تو این دنیا به هیچ چیز و هیچ کس دل نباید بست چون همه یک روزی ...

ااره دقیقا عزیزم من یکی دو سال پیش خیلی برام سخت بود چون دقیقا به همین نتیجه رسیدم همه پشت مو خالی کردن حتی خانواده خودم که براشون سینه چ میکردم دیدم نه منم که خودمو برای همه کشتم از آخرم تک تک اونهایی که بهشون کلی محبت کردم ازارم دادن و وقتی که به کمک شون احتیاج داشتم انگار نه انگار که وجود دارم خیلی برام سخت بود و هست الان نقطه ای ام که میدونم فقط خودم باید پشت خودم باشم سر همین داشتم خودمو عذاب میدادم برای شغل ولی از امشب به بعد ان شاءالله رها میشم دنبال هدفم میرم ولی با آرامش و شادی قلب. 

همه حرفهاتون درسته ولی یک وقتایی تنهایی آدم را نابود میکنه منم آدم ارتباط با دوست و رفیق و بیرون رفت ...

ببینید اگر بنده این حرفا رو زدم فکر نکنید الانه  غرق در خوشی هستم  و خبر از حال شما ندارم اتفاقا  شرایطم از دید همه اطرافیان  خیلی بده چون شکست تلخی داشتم ولی این شکست دیدم رو به دنیا عوض و دنیا بینیم  فرق کرد  قبلا نوع خوشی هام خواسته هام  مدلش متفاوت بود مثل همه آدم ها  بود ولی بعد از شکست بعد از اینکه خودم رو خود واقعیم رو یافتم اینها رو گفتم که بگم روزهای سختی رو سپری کردم و فقط حرف نیست  حرف دله اصلا  حرف نیست یجور تجربه هست 

به این فکر میکنم که خداوند منو دوست داشت و این خلوت رو بهم عنایت کرد  خلوتی که من به من و من واقعیم رو به خدا برسونه  برای من یک نعمته و شلوغی که منو سر گرم بازی دنیا کنه و موجب غفلت من بشه اینکه که خوشی نیست از نظر امروزی من 

یه نصحیت از بنده به شما  تا میتونی  از این اوقات  تنهایی و این فرصتی که دارین در کار خیر انجمن ها  جا هایی که بشه گره از کار بنده ای باز کرد حضور داشته باشین  در این کار هم  اعمال نیکی به جایی خواهید گذاشت و هم احتمال اینکه با مردی با تقوا و درست  جهت ازدواج آشنا بشین هست  و اینکه این خلوت بهترین موقعیت برای دوستی با خداوند متعال هست  اخ چه کیفی میده راز و نیاز  با خدا در خلوت  باشه و مخصوصا اون اشکهای خالصانه  نه برای خواستن بلکه برای شکر نعمت هاش

ببینید اگر بنده این حرفا رو زدم فکر نکنید الانه  غرق در خوشی هستم  و خبر از حال شما ...

مرسی عزیزم. ان شاءالله که همیشه شاد و سلامت باشید دوست عزیز🌹💜

2706