2733
2734
عنوان

برای ظروف دم دستی کدام اینا خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دومی برا دم‌دست قشنگتره  

اولی خیلی مجلسیه ب دلم ننشست 

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

دم دستی فقط ملامین 

سفیدسادش خیلی شیکه  و

هم خیلی سبک و نشکنه 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
ظروف دم دستی فقط ملامین خوبه.

دقیقاً از وقتی بچه هام‌ب دست و پا افتادن تا الان که ۴و۶ساله‌ن‌ دارم‌ملامین استفاده‌میکنم.۶تا کاسه و ۶تا خورشت خوری ۶تا پیاله ماست نو نو مامانبزرگم از قدیم‌داشت جنسشون عالی بهم داد گفتم میخوام‌برم‌بخرم گفت نمیخواد بیا من دارم بلا استفاده تو کارتن موندن تو انباری منم از خدا خواسته 😁😁😁🤭🤭🤭

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
دقیقاً از وقتی بچه هام‌ب دست و پا افتادن تا الان که ۴و۶ساله‌ن‌ دارم‌ملامین استفاده‌میکنم.۶تا کاسه و ...

درسته.

منم چینی و آرکوپال و ظروف شیشه ای دارم.

اما از همون اول ازدواج سرویس ملامینم رو استفاده میکنم.

فقط امسال یکیش از ارتفاع بلندی افتاد و شکست.

هم سبکه هم راحت شسته میشه.

واسه بچه دارا که دیگه عالیه.

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍