2752
2734
عنوان

توسل به امام جواد ❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 54 پست

۱۵۰ تا هم من میگم برا به هم رسیدنمون و کنکورم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
۱۵۰ تا هم من میگم برا به هم رسیدنمون و کنکورم

قبول باشه ان شاءالله حاجتروا باشی بحق باب الحوائج امام جواد علیه السلام💝

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰۰ تا التماس دعا انشالله حاجت روایی همگی

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
۱۰۰ تا التماس دعا انشالله حاجت روایی همگی

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2731

500 تا من میگم

توروخدا برام دعا کنید که کمیسیون دانشگاه با درخواست بازگشت به تحصیلم موافقت کنه فقط پایان نامه م مونده 

توروخدا دعا کنید بخدا خیلی به مدرکم و شغل احتیاج دارم کل آبروم به این ربط داره.

دعا کنید همیشه سالم و شاد باشیم

یا جوادالائمه ادرکنی

500 تا من میگم توروخدا برام دعا کنید که کمیسیون دانشگاه با درخواست بازگشت به تحصیلم موافقت کنه فقط ...

ان شاءالله که موافق میکنن موقع قران خوندم حتما دعا میکنم اگر قابل باشم ❤

500 تا من میگم توروخدا برام دعا کنید که کمیسیون دانشگاه با درخواست بازگشت به تحصیلم موافقت کنه فقط ...