2733
2734
عنوان

لباس دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 53 پست
خیلی ضایعس نپوشی تروخدا  جدای از اون حراست میوفته دنبالت😂

حراست دانشگاهمون همین که شلوارت زاپ نداشته باشه و مقنعه سرت باشه براش کافیه 

از خداشه همچین چیزی بپوشی گشااااد😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حراست دانشگاهمون همین که شلوارت زاپ نداشته باشه و مقنعه سرت باشه براش کافیه  از خداشه همچین چی ...

عه چ خوب

دانشگاه ما اونروز دختره مانتوش دقیقا مث همین کوتاه بود با شلوار گشاد پوشبده بود سریع رد شده بود حراست یهو دیدم داره میدوعه هی میگه خانم خانم اونم انگار نمیشنوه تند تند میرف خلاصه حراست دویید دنبالش گرفتش برش گردوند 

2731
عه چ خوب دانشگاه ما اونروز دختره مانتوش دقیقا مث همین کوتاه بود با شلوار گشاد پوشبده بود سریع رد شد ...

یکی از بچه‌های ما اون روز کرم همین ستی که گذاشتم رو پوشیده بود حراستم هیچی به هیچی🫠🫠🫠🫠🫠

چقدر خوشگلن😍😍😍

آره خییلی

من خودم که دنشگاه کانادا هستم اینارو میپوشم ولی بدون مقنعه

ولی خب لباسای دیگه هم میپوشم که خیلی قشنگن اما واسه دانشگاه های ایران دیگه مناسب نیست متاسفانه

دوستان کاربری دست دونفره