2733
2734
تفال بزن

برای بدست آوردن پول و مقام منت دیگران را نکش. اگر خدا بخواهد همه چیز به تو می دهد، بنابراین خدا را شکر کن. خود را با دیگران مقایسه نکن. اگر دیگران مال و مکنت دارند تو هم هنر داری پس دو رنگی نکن. همان باش که هستی. به حاجتت می رسی اگر با خدا و با ایمان باشی

عزیزم میشه واسه منم انجام بدی؟

حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا منم بگیر گلم

بسیار انسان ناامیدی هستید و به جای کردار و عمل خوب صحبت از غم و غصه می کنید برای موفقیت اول اشک و آه را از خود دور کرده و برای چیزی که ماندنی نیست غصه نخورید. دلتان وقتی شفا پیدا می کند که سر بر آستان حق بنهید. بدبینی را دور بریزید و دلتان را مثل آینه صیقل بدهید

بسیار انسان ناامیدی هستید و به جای کردار و عمل خوب صحبت از غم و غصه می کنید برای موفقیت اول اشک و آه ...

❤️❤️

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...

این اتفاقی ک ازش میترسم سرم میاد .امکان داره یه روزی رخ بده ،؟😞

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بدون چی فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
تفال

تصمیم تان عجولانه است. فریب ظواهر را خورده اید و تمام فکر و ذکرتان را مشغول کرده استو همه ی کارهای مهم زندگی را فراموش کرده و به دنبال مقصود خود به راه افتاده اید. هر چند که کمی مردد هستید ولی حاضرید دست به سوی خطر دراز کنید

گلم برا منم بگو

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بدون چی فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
گلم برا منم بگو

دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود

.

دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها ...

مرسی.ولی حستو نسبت ب اون چیزی که گفتم بگو لطفا🥲🥲