2752
2734
عنوان

اگه بفهمید همسرتون هنوز عشق قدیمیشو دوست داره

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 50 پست
با وجود اینهمه دغدغه زندگیم زندگیمو سپردم به خدا و تا حالام کلی نتیجه ازش گرفتم..کسایی که میخواستن ک ...

چقدر عالی انشالله که خدا همیشه هوادارتون باشه عزیزم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
الهی بگردم  افراد سمی در نزدیکی همه ماها هستند  اینکه شما با سیاست رفتار کنید و نذارید چ ...

چقد خوب حرف میزنید.. ممنون که به حرفام گوش دادید  و راهنمایی هاتون برام ارزشمنده.. خب قبول دارم حرفتونو.. قبلا که بی تفاوت بودم آرامشم بیشتر بود ولی همین بی تفاوتی متاسفانه باعث شده پررو تر بشن.. ولی الان میخوام بازم بشم بی تفاوت چون آرامش خودم و زندگیم برام مهم تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد خوب حرف میزنید.. ممنون که به حرفام گوش دادید    و راهنمایی هاتون برام ارزشمنده.. خب قب ...

شما به من لطف دارید عزیزم 

خواهش میکنم جانم 

باور کنید هر چقدر بدور از حواشی و بی تفاوت روی  دیدگاه و افکار و برخورد منفی دیگران باشید آرامش بیشتری خواهید داشت 

هرکاری که میدونید برای حال خوبتون موثر هست انجام بدین 

شما اگر اولاد پیغمبر هم باشید این زبان گوشتی بشر جای برای بحث داره 

چه بهتر که قدر لحظاتمون را بدونیم و بخاطر عوامل پوچ 

به خودم زهر نکنیم 

امیدوارم که زندگیتون سرشار از آرامش و خیالتون آسوده باشه ✨❤️

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ممنون عزیزم.. انشالله شمام  وجود خدا رو در تمام لحظات زندگیتون حس کنید

محبت دارید عزیزم متشکرم 🌹

من خودم فهمیدم البته سرکتاب گرفتم فالگرفتم گفتن 

هیچکارچه میشه کرد

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......