2733
2734
عنوان

اخلاقای خاصی دارم همسرم دیگه خسته شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سفره رو پهن میکنم او میرع تو گوشی تا چند ساعت  من میرم بغلش میکنم میگم بغلم کن و .... او ا ...

خب وقتی تازه اومده خونه تو گوشیه تو هم نرو سمتش برو به کارات برس فیلم ببین بذار یکم تو خودش باشه استراحت کنه مطمئن باش خودش میاد بغلت میکنه

منم اخلاقای تورو دارم عزیزم هم سنم هستیم ولی اینکه بچگونه صحبت میکنی داری خودتو براش لوس میکنی چرا بابد بدش بیاد؟ و اینکه چرا همه چیزو گردن خودت میندازی تو خوبی خیلیم خوبی، شاید مشکل از اونه

خیلی سخته بذارمش کنار  مثلا بارون میاد یا خیلی خوشجالم خوشحال بچگونه میکنم و رفتارم بچگومه میش ...

خب دیگه مشکل از اونه اون یه زن خشکو جدی خشن میخاد تو هم عین من فوق العاده احَساسی هستی احتمالا

حس میکنم بدون شناخت  و بدون گذران دوران آشنایی مفید  ازدواج کردید و اینکه شما شدید احساسی و گرم  ایشون منطقی و نسبتا سرد مزاج هستند  ، نبرد قلب و عقل که تهش چیزی جز سردی نداره 

باید از کلاس ها و مشاوران خانواده کمک بگیری 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
حس میکنم بدون شناخت  و بدون گذران دوران آشنایی مفید  ازدواج کردید و اینکه شما شدید احساسی ...

ما مشاوره رفتیم سه جلسه گفت ازدواج کنید 

پررمادرش خیلی عاشق همن و هی ما رو نصیحت میکنن از رو خوبیشونه 

پدرمادر من خیلی سردن میگه چرا اونا اینجورین رو ما تاثیر میذاره 

خب وقتی تازه اومده خونه تو گوشیه تو هم نرو سمتش برو به کارات برس فیلم ببین بذار یکم تو خودش باشه است ...

من به شدت وقتی مجرد بودم کمبود محبت داشتم همه آرزوم این بود ازدواج کنم و شاد باشم پدر مادرم خیلی سرد بودن 

ولی فرقی نکرده شرایطم افسردگی گرفتم