2733
2734
بخدا هنگ کردم یلحضه مردم چ پیامی میدن ب دوس دخترشون این ب ما چی میده اینم شانس مایه

وااای استارتر 😂😂😂😂😂😂 من غش کردم ببخشید😂😂😂😂😂😂

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
وای ن گوز از این بدتره😂😂

😂

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بخدا هنگ کردم یلحضه مردم چ پیامی میدن ب دوس دخترشون این ب ما چی میده اینم شانس مایه

حالا این دوست پسر شما از این نظر چندشه

دوستم رفته بود با دوست پسرش بهترین رستوران کلی غذا خورده بودن ، بعد موقع حساب کردن ،دوست پسرش گفته بود هر دفعه که من نمیتونم حساب کنم ، یک بار در میون حساب میکنم😐😐🤣🤣

گریش گرفته بودا

این دوست پسرای خوب نمیدونم کجا هستن 😂😂😂