2752
2734
عنوان

خونوادتون برا سیسمونی چقد خرج کردن؟خونواده من چیزی نخریدن🥹🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 43 پست

بابام قراره کل سیسمونیمو بخره ولی منم هرازگاهی براش لباس و عروسک میخرم چون بچه اولمه ذوقشو دارم یه بار مادرشوهرم دید دارم عروسک میخرم کلی حرف بارم کرد که چرا پولتو خرج میکنی خانوادت قراره بخرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان من تو سال ۹۷ 

۱۰تومن خرج کرد یا شاید کمتر ولی همه چی داشتم به جز کالاسکه و صندلی ماشین 

الآنم که خواهرم بارداره حداقل ۵۰تومن لازمه میگه احتمالا پولش بدم خودش 

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
2731
کاش برا منم میزد به حسابم حداقل به مادرشوهرم میگفتم دهنشو میبست

مگه قراره نشون بدی که مادرت فرستاده؟؟؟؟!!!! هیچی نگو اگه پرسیدن هم بگو لطف کردن زحمت کشیدن نقدی تقدیم کردن ببین میدونم ناراحتی سختته ولی اصلا وا نده جلوشون...  برا من هم وضعشون خوبه وتو باغ نیست مادرم ولی من ابهتمو نیاوردم پایین البته چیزی نپرسیدن....

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
پشمام جدی میگی اینا رو؟!😐 تورکید شما؟

اره بخدا راست میگم این حرفو چندین بار گفته بهم بله ترک تبریزیم البته یکی از شهرای اطرافش بخدا خودش تا حالا هزار تومن واسه زندگیم نکرده یه بار میگفت چرا تو جهزیت سماور زغالی نخریدی شوهرم یا خانوادش واسه جهزیم یه خلال دندان هم نخریده بابام ۱میلیارد و خورده ای جهزیه خرید فک کن وون همه وسایل خریده چشمش فقط نخریدن سماورزغالی رو دید

اره بخدا راست میگم این حرفو چندین بار گفته بهم بله ترک تبریزیم البته یکی از شهرای اطرافش بخدا خودش ت ...

وای یا خداااا😐 چقد عجیبه برام

واقعا خوشبحال مردای تورک😐😂 پادشاهی میکنن رسما

ما کوردا هیچ که رسم جهیزیه نداریم حتی با رسم سیسمونی هم هیچ آشنایی ای نداریم/:

وای یا خداااا😐 چقد عجیبه برام واقعا خوشبحال مردای تورک😐😂 پادشاهی میکنن رسما ما کوردا هیچ که رسم ...

اره والا مردای ترک عشق میکنن اگه داداش دارید از ترکا زن بگیرید عشق و حال کنن بیچاره مردای گورد کیلو کیلو ام طلا میخرن😂 اینجا هم مردا خیلی طلا میخرن ولی دیگه نه در حد مردای کورد 

اره والا مردای ترک عشق میکنن اگه داداش دارید از ترکا زن بگیرید عشق و حال کنن بیچاره مردای گورد کیلو ...

آره اتفاقا خیلی به داییم میگم تورک یا فارس بگیر که دیگه مجبور نشی جهیزیه بگیری😂🤦🏻‍♀️

ولی مامان بزرگم اینا میگن توان فارسی حرف زدن نداریم دست از سرمون وردار 🥲

آره اتفاقا خیلی به داییم میگم تورک یا فارس بگیر که دیگه مجبور نشی جهیزیه بگیری😂🤦🏻‍♀️ ولی مامان ب ...

فارس ها از پسر جهزیه میگیرن نصفشو فک کنم ولی ترک ها اینجوری نیستن اکثرا کل جهزیه رو‌میخرن یا یکی دو قلم به پسر میگن بخره نهایتش بیچاره ترین ها ترک ها هستن😐

فارس ها از پسر جهزیه میگیرن نصفشو فک کنم ولی ترک ها اینجوری نیستن اکثرا کل جهزیه رو‌میخرن یا یکی دو ...

بابا نرید زیر بار این رسما توروخدا رسما انگار برده میگیرن😐

دختر دسته گلتو بدی به طرف بعد تازه کلی دیگه ام هزینه کنی؟!

تاااازه مادرشوهر پررو بیاد بگه فلان چیز کمه چرا نخریدید؟!

خدا صبر بده بهتون😐

بابا نرید زیر بار این رسما توروخدا رسما انگار برده میگیرن😐 دختر دسته گلتو بدی به طرف بعد تازه کلی ...

مثل این میمونه که مارو میفروشن کلی باج میدن به داماد این خفت و خاری رو بزرگ تر هامون از چند نسل قبل قبول کردن 

مثل این میمونه که مارو میفروشن کلی باج میدن به داماد این خفت و خاری رو بزرگ تر هامون از چند نسل قبل ...

نه دور از جون

ولی دیگه خودتون باید یه جایی این زنجیره رو قطع کنید به نسلای بعد نرسه