2733
2734
عنوان

رفتم در مغازه شوهرم دعوا شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 55 پست
این کابر پر احساس بده همین سایتم ازش بگیرین فردا چیزیش شد بیاید دادو بیداد کنید براش نیان تاپیکش مجب ...

عه؟ سایت مگه بچه بازی هست؟ پس به چه حقی به من توهین میکنه

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@niniyar_3    

سلام این کاربر بارها تاپیک سرکاری زده و نصف کاربران فهمیدن این یه بچه دبیرستانی هست ! حتی به من توهین هم کرد ولی پاک کرد نی نی یار پنج و شب رو تگ کردم میشه چک کنید ببینید تعلیق شده یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
@niniyar_3     سلام این کاربر بارها تاپیک سرکاری زده و نصف کاربران فهمیدن این یه بچه دبی ...

رسیدگی کردن

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید
2731
@niniyar_5     فکر میکنم این حد از فحاشی کافی باشه تا یکی تعلیق بشه به غیر از اون،ایشون ...

کاملا با شما هم عقیده ام.

همه تاپیکاش دروغ و سرکاریه.

منم چندبار نی نی یار رو تک کردم.اصلا توجه ای ندارن.

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
کاملا با شما هم عقیده ام. همه تاپیکاش دروغ و سرکاریه. منم چندبار نی نی یار رو تک کردم.اصلا توجه ای ...

خدا رو شکر الان تعلیق شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مطمئنید تعلیق شده؟ چطور میشه فهمید؟ تاپیکاش هست که؟

نی نی یار ۳ گفت رسیدگی شده 

خب قانون جدید اینه تعلیق بشی تاپیکات هست ولی نمیتونی تاپیک بزنی دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی یار ۳ گفت رسیدگی شده  خب قانون جدید اینه تعلیق بشی تاپیکات هست ولی نمیتونی تاپیک بزنی دی ...

خوبه خداروشکر.روزی ۴،۵تا تاپیک چرت و پرت و دروغ میزد.

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی