2752
2734
از یک ساعت قبل هر کاری میکردم بهتر نمیشدم هیچ تازه بدترم میشدم. ارزوم بود دسترسی به پروپرانول یا الپ ...

پروپرانول آره همین بود ولی برو دکتر

ان شاءالله که برات حل بشه عزیزم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اشکال نداره عزیزم  گریه نکن  هیچکس یادش نمیمونه  من یکبار سر کلاس زبان تخصصی دانشگ ...

ناراحتیم ازین بود همه شادوشنگول و حرفه ای کنفرانس میدادن استاد واسشون دست میزدو تشویقشون میکرد اما گند زدم. حتی خودمم نمیفهمیدم چی دارم میگم چه برسه بقیه🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرچ بزن اظطراب اجتماعی 

باور کن اضطراب اجتماعی ندارم.  اصلا خجالتی نیستم. اصلا از اجتماع نمیترسم.  ولی موقع کنفرانس با کوچکترین استرس قلبم سنگین میشه نفسم انگار حبس شده بیرون نمیاد. حتی وقتی ایستاده بودم کلماتو میگفتم حس میکردم سرم گیج میره ممکنه بیفتم😓🥺

2731
ناراحت نباش عزیزم  همه ک مثل هم نیستن  استاد کیه که تشویقش چی باشه

عین خوابهای بد و کابوسهام بود.  نه میتونستم حرف بزنم نه نفس بکشم نه حالمو بهتر کنم. اصلا خیلی بد پیش رفت.  حس میکنم آبروم رفت.  دیگه روم نمیشه از بقه.  چرا بقیه انقد حرفه ای باجمله بندی خوب حرف میزدن. من انگار زبونم لکنت شدید گرفته بود😑

استاد چی گفت بعدش 

حضوری بود یا آنلاین 

اگه دفعه اولت بوده اشکال نداره طبیعیه 

گویا با تاپیک هایی که راجع به تحصیلات زدم یک عده یاد نقطه ضعف هاشون افتادن و سوختن .اون دیگه مشکل خودتونه نه من .بیشتر پشت سرم تاپیک بزنید و عقده گشایی کنید   
استاد چی گفت بعدش  حضوری بود یا آنلاین  اگه دفعه اولت بوده اشکال نداره طبیعیه

حضوری بود. استاد هیچی سرش پایین خودشو بی توجه نشون میداد.  اما برا بقیه خیلی وسط کنفرانساشون صحبت میکردو تشویق میکرد و تعریف میکرد چقد خوب درسو ارائه دادن. ولی واسه من حتی نفهمید چی گفتم چه برسه نظری یاانتقادی😓