2733
2734
عنوان

نصیحت های مامانم درباره طلاق و حضانت بچم بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4622 بازدید | 149 پست
خودت دودوتا چهارتا کن به نتیجه میرسی پازل های این ماجرا رو کنار هم قرار بده تو خودت الان یه بچه سه ...

عزبزم مادر....ب نظر من اگه دنیا هم ب آدم محبت کنه اندازه یه ثانیه محبت مادر نسبت ب فرزندش نمیشه

دوستان اینجا هم نظرات دو دسته هست  یه سری  مثل من نظرشون یه سری مثل مامانم  امیدوا ...

اسی جان از قرار معلوم پدر بچه ات آدم با مسئولیتی نیست

ولی تحت فشارش بزار برای کارها و هزینه بچه ، خودش میدونه ک بچه شما نیاز ب کار درمانی داره 

شرایط رو بر عکس تصور کن ، اگه شوهرت بچه را بهت نمیداد ، اونوقت واسه داشتنش چیکار میکردی؟؟؟

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😐😐😐عجب ، مرزهای پدر خوب بودن با نظر شما و دوست تون جابه جا شد.

رابطه زناشویی با رابطه پدر و بچه خیلی فرق داره یعنی تا العا متوجه.نشدید یه نفر میتونه مادر خوبی برای بچه اش باشه اما نمیتونه زن خوبی واسه شوهرش باشه یه نفر میتونه پدر خوبی برای بچه هاش باشه ولی نمیتونه شوهر خوبی برای زنش باشه درک این مسئله انقدر سخت نیست

دوستان اینجا هم نظرات دو دسته هست  یه سری  مثل من نظرشون یه سری مثل مامانم  امیدوا ...

پس لطفا از زندگی اونا عبرت بگیر ، اگر از همون اول بچرو داده بودی به پدرش احتمال داشت کلا از جدا شدن منصرف بشه اگرم جدا میشد مطمئن باش نمیتونست اون دخترو بگیره چون هر کسی حاضر نیست با مرد بچه دار ازدواج کنه، بزرگ کردن بچه فقط وظیفه ی تو نیست ، از همون اول نباید بچه رو فقط به خودت وابسته میکردی که الان واسش سخت باشه باید از اول عادت میکرد بعضی وقتا پیش باباش باشه بعضی وقتا پیش تو ، هنوزم دیر نشده ولی تا دو سه سال دیگه که بزرگتر بشه نمیتونه یه لحظه ازت جدا بشه بس اگرم خواستی بدیش دست باباش همین الان که کوچیکه اینکارو بکن اخر هفته ها هم بیارش پیش خودت ، اما احتمال اینکه بتونی با بچه ازدواج خوبی داشته باشی خیلی کمه

خودت دودوتا چهارتا کن به نتیجه میرسی پازل های این ماجرا رو کنار هم قرار بده تو خودت الان یه بچه سه ...

زیاد دو دوتا چهارتا کردم نزدیک تربن اقواممون با 5 تا بچه طلاق گرفت بچه ها رو اورد پیش خودش یعنی مادر یکیشون معتاد شد 2 بار ازدواج کرد طلاق گرفت یکی دیگه شون معتاد شد یکیشون عصبی و همه شون مشکل دار مشکلات زیادی که با چشمای خودم دیدم .به جز این کسان دیگه هم دیدم بزرگ کردن یه بچه برای یک زن تنها مخصوصا اگر پسر باشه خییییییلی سخته احرش هم اون چیزی که باید نمیشه پدر هم باید سرپرستی اون بچه رو برعهده بگیره

زیاد دو دوتا چهارتا کردم نزدیک تربن اقواممون با 5 تا بچه طلاق گرفت بچه ها رو اورد پیش خودش یعنی مادر ...

اون خانم اگر بچهارو میداد به پدرشون ، شوهرش به غلط کردن میافتاد برش میگردوند و مثل ادم زندگی میکرد وقتی بچه رو میبریم اونا هم میگن چه بهتر میرم یه زن بهتر میگیرم

به نظرمن فقط برای اینکه مبلغ نفقه رو خیلی بیشتر کنه بهش بده بعد که از پسش برنیومد بگو باید درحدی که به یه پرستار پول میدی بهم بدی ببین تو این پول رو برای بچت میگیری پس فکر اینو نکن داری ظلم میکنی فقط یه مدت کوتاه تحمل کن.  مادرشوهر داشتی ممکنه بچه رو نگه داره؟ 

استارتر بچه رو نده پدرش ولی مسؤلیت کلاس هاش تقسیم کنید 

سه روز در هفته تو ببرش کلاس سه روز اون 

تو هم کار پاره وقت پیدا کن برای اون سه روز که پدرش میبره کلاس جونش در بیاد بیاد بچش ببره کلاس 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
همون جوری مامانم نگران منه...منم‌نگران بچم هستم...

به مادرت بگو تو نگه داری بچه کمکت کنه 

دلسوزی دورا دور چه فایده داره اگه واقعا دلش میسوزه میتونه چهار تا تیکه طلاهای بفروشه حمایتت کنه بگه بیا تو خونه خودمون کرایه نده بگه بچت نگه میدارم برو سر کار 

به پدر بچت مسئوليت بده اون وظیفشه به اندازه تو کلاسا رو ببره بچتو

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
به مادرت بگو تو نگه داری بچه کمکت کنه  دلسوزی دورا دور چه فایده داره اگه واقعا دلش میسوزه میتو ...

اره عزیزم همه منو تنها گذاشتن یه جورایی...همه چی گردن خودمه...مامانم فقط زبونی میگه دلم میسوزه کاری ازم برنمیاد برات انجام بدم اما همین که در هفته یکی دوساعتم برام بچه نگه داره خودش کمک بزرگیه اما همینم نمیکنه ...فقط زبونی میگه در عمل هیچ 

2706