2733
2734
ای خدااا... چقدر خوب... کااش میشد به گذشته برگشت...عروسیایی که تو خونه ها برگزار نیشد بدون ریا و ت ...

آره میدونی از بس عروسی تو تالار مجلل و تشریفاتی و رقص های نمایشی دیده بودم این خیلی بهم چسبید😃😃

از دوستای سربازی شوهرم بود هی میگم بگو بازم عروسیاتون ما رو دعوت کن😂😂😂😂

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
آره میدونی از بس عروسی تو تالار مجلل و تشریفاتی و رقص های نمایشی دیده بودم این خیلی بهم چسبید😃😃 ا ...

درست میگی 

هیچی دیگه رنگ و بوی قدیم و نداره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری عشقم😍

آره 😍

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731