2752
2734
عنوان

این انگشترا را خریدم ....نظر بدهید

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رنگشون نمیره ؟ مثلا توی کارهای روزانه و ظرف شستن و ....

من ده ساله بدلیجات دارم .پانزده ساله هم دارم ...هیچ وقت طلای اصل و بدلیجات را روزمره دستم نمیکنم .رنگش میره .خورده میشه ....

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
مبارکه  عزیز رنگشون تو استفاده روزمره نمی‌ره؟

من استفاده روزمره نمیکنم .یکیش هست بعد از هفت سال کم رنگ شد .کلا انداختم تو وایتکس شد طلای سفید .

میشه پیجش رو به من بدی؟ منم دنبال خرید زیورآلات شبیه طلا هستم که جنسش خوب باشه و رنگش نره

تو ایتا پرهست از کانالهای مختلف ....از همه مدل کانال خرید کردم .الان گرونه چون مدل جدیده .خیلی شیک .من نوستالژی و ارزون ا یک کانال خریدم چون پدرش عمده فروش و مدل قدیمی ها را میاره تو کانال  ...موقع عید و حشنواره تخفیف بزارند.بخر....اسم کانالش بدلیجات پاپیون . ....تو ایتاس ....

میشه پیجش رو به من بدی؟ منم دنبال خرید زیورآلات شبیه طلا هستم که جنسش خوب باشه و رنگش نره

باید مراقبت کنی ....حتی طلا هم رنگش میره .اصلا استفاده روزمره طلا نمیکنم .فقط عروسی

از کانال خرید کردی راضی کردی؟ پاپیون؟

بدلیجات پاپیون ....من از کانالهای مختلف خریدم ....‌دو تا النگو خریدم ....ولی الان جشنواره و تخفیفی فعلا نیست ....پول جمع کن .هر وقت جشنواره شدبخر...الان گرونه ..تازه مدل هم اوردند ...همین انگشتر ها را بخری حتی نوستالژی پانصد تومانه ....