2733
2734
باردار نیستی اگرم بودی افت بتا داری بازم بستگی به زمان تخمک گذاریت داره ولی هرکی دوروبرم دیدم تنبلی ...

پس دلیل پریود نشدنم چی‌میتونه باشه اخه دکترا هم همش امپول تجویز میکنن من پروژسترونم‌زدم پریود نشدم و رابطمم انال بوده یعنی احتمال حاملگی هم نداشتم ‌نمیدونم دلیلش چیه واقعا خیلی داره میگذرع از پریودم 

پس دلیل پریود نشدنم چی‌میتونه باشه اخه دکترا هم همش امپول تجویز میکنن من پروژسترونم‌زدم پریود نشدم و ...

حتما دوز امپوع پروژسترونت کم بوده من دوماه پیش ۶تا ۵۰میلی زدم اخرسر زهرماری اومد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه تنبلی تخمدان رو باید وسط سیکلت بری تا بفهمی بعداون میگن سالمی منم چندسال پیش خفیف بود تنبلیم توس ...

اره منم سونو‌بهم گفت احتمالا اختلال هورمونی داری ولی گفت با قرص اکی میشه  دیگه پروژسترون زدم یه هفته شده نشدم یکم دیگه صبر میکنم اخر سر میرم ازمایش هورمونی 

حتما دوز امپوع پروژسترونت کم بوده من دوماه پیش ۶تا ۵۰میلی زدم اخرسر زهرماری اومد 

ازمایشش چجوریه هورمونی میترسم؟ علائم داشتین شما اخه من نه موی اضافی در میارم نع جوش داره صورتم علائمم ندارم اخه

2731
اره منم سونو‌بهم گفت احتمالا اختلال هورمونی داری ولی گفت با قرص اکی میشه  دیگه پروژسترون زدم یه ...

ازمایش هورمونی رو باید روز سوم پریود بدی اینطور که نمیشه! ببین دوز امپول رو زیاد کن چندتا زده بودی؟

ازمایش هورمونی رو باید روز سوم پریود بدی اینطور که نمیشه! ببین دوز امپول رو زیاد کن چندتا زده بودی؟

پریودامم همیشه مرتب بوده بعد رابطم دیگه اصلا نشدم

دوتا زدم ولی یه هفته گذشته نشدم

ببین منم اول ۴تا زدم نشدم رفتم دوتا دیگه زدم فرداش شدم ۴تا دیگه بخر روزی دوتا بزن بازصبر کن پریودشی بعدشم یه قاشق غذاخوری زردچوبه رو تویه لیوان اب سرد بریز یه بار صبح ناشتا یه لیوان بخور یه بارهم شب موقع خواب بخور اب زرشکم خوبه