2733
2734
این آمپول برا وزنش هم خوبه؟ 

اره دختر من   هر چی شربت تقویتی بود میدادم اصلا  وزنش زیاد نمیشد  خیلی  لاغر بود   وفتی شروع کردم  سه ماهی سه سانت  قد میکرد   ۳ کیلو وزن  اولاش  خیلی خوب اضاف میکرد  دیگه   دکترش میگفت مواظب وزنش باش  زیاد اضاف نکنه  با اینکه  به جز ویتامین دی هیچ  تقویتی نمیخورد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من فقط آمپول ضدبلوغ زدم ، همون موقع هورمون رشد هم بهمون پیشنهاد کردن اما گفتن فقط سه چهار سانت تاثیر ...

سلام عزیزم میشه بپرسم از چند سالگی علاعم بلوغ داشتی؟؟وقدت چند بود که آمپول شروع کردین ؟چند سال زدی ؟وقتی قط کردی قدت چند بود؟چند ماه بعد قط پریود شدی ؟الان قدت چنده؟؟ممنونم جواب بدین