2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد زشت نی به عروس بگیم خالیشون کن پس بدیم؟ من خودم برام نیوردن تجربه ای ندارم ولی خب داشتم فک میکر ...

دیگه داداشت به عروس میگه ، باکس ها رو بده 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 

من تازه عروسم برام خریدن موقعی که میخواستن برن پرسیدم اگر اجاره ای هست پس بدم گفتن نه ولی الان فقط صرفا واسه یادگاری خوبه وگرنه یه چیز بیخود جاگیره 

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....

ما برای داداشم اجاره کردیم.. بعد دادیم روی همشون گل رز غنچه زدن.. چادرش هم دادیم خودش برامون تزیین کرد.. جعبه های حلقه و ساعت و سرویس هم دادیم روشو گل زد.. همه با هم ست شدن 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
ما برای داداشم اجاره کردیم.. بعد دادیم روی همشون گل رز غنچه زدن.. چادرش هم دادیم خودش برامون تزیین ک ...

چه قشنگ 😍 

من عاشق اینجور مراسم ها هستم ...

منتظرم داییم زودتر عقد کنه ، برای عروس خانم سنگ تموم بذاریم 😂 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
من تازه عروسم برام خریدن موقعی که میخواستن برن پرسیدم اگر اجاره ای هست پس بدم گفتن نه ولی الان فقط ص ...

دو سال دیگه هم خاک میگیرن میندازی دور.. اوایل ازدواج عی این جعبه کادویی ها را گفتم یادگاریه نگه داشتم بعد چند سال و تو اثاث کشیا همه را انداختم دور

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
چه قشنگ 😍  من عاشق اینجور مراسم ها هستم ... منتظرم داییم زودتر عقد کنه ، برای عروس خانم سنگ ...

انشاالله.. مام برای عروسمون سنگ تموم گزاشتیم... اولین عیدش یه هفت سین خوشگل درست کردیم بردیم با کلی لباس و کادو.. شب یلدا هم کلی میوه و آجیل و چیز میز درست کردیم بردیم..البته ایشونم متقابلا جبران میکرد

انشاالله.. مام برای عروسمون سنگ تموم گزاشتیم... اولین عیدش یه هفت سین خوشگل درست کردیم بردیم با کلی ...

اره واقعا عروس خوشحال میشه 

من خودم تو این چیزا خیلی توقع دارم😅 ، اگه خانواده داماد به این چیزا توجه نکنن عروس تا آخر عمرش دلخور میمونه 

حیف خودم داداش ندارم ، وگرنه خوشبحال عروس مون میشد 😂 

دو سال دیگه هم خاک میگیرن میندازی دور.. اوایل ازدواج عی این جعبه کادویی ها را گفتم یادگاریه نگه داشت ...

اره واقعا اینا هرچقدرم قشنگ باشه اضافین مخصوصا تو خونه های یه وجبی الان کاش این رسما بیوفته از مد

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
2706