2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 روز اول عید پریود شدم روز ۷ ام تموم شد روز ۱۶ فروردین رابطه داشتم یعنی نمیشه؟

رابطه کامل؟؟؟

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65

کسایی که قرص بهش معرفی کردین، اگه اتفاقی براش بیافته، تا همیشه مدیون این خانوم باقی میمونین!!!

عزیزم کاریه که شده، اگر مقصر بودی خدا ببخشدت و کمکت کنه، اگرم مقصر نبودی خدا خودش جواب اون ظالم رو بده.

من پزشک نیستم،اصلا اینجا پزشکی وجود نداره،باشه هم با یه پست و تاپیک معلوم نیس صلاح تو چیه واقعا. 

یواشکی بدون خانوادت برو سونو و از دکتر راهنمایی بگیر. .اگر بیمه هستی،بیمارستانهای تامین اجتماعی رایگان سونو و آزمایش و همه چی انجام میدن،دکتر متخصص هم دارن.

اگرم بیمه نیستی برو مرکز بهداشت،اونجام پزشک عمومی و ماما هست و رایگان ویزیت میکنه.

نترس عزیزدلم،اصلا نمیتونن مثلا دستگیرت کنن یا بلایی سرت بیارن،نهایتا شاید آدم بی ادبی باشه و بهت توهین کنه ولی مجبور و موظفه به لحتظ پزشکی کمکت کنه.

فقط نترس و آروم باش.نزار بخاطر اشتباه یک مرد عوضی، جونت به خطر بیافته.

من برات دعا میکنم خدا کمکت کنه.

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
کسایی که قرص بهش معرفی کردین، اگه اتفاقی براش بیافته، تا همیشه مدیون این خانوم باقی میمونین!!! ع ...

مرسی واقعا گلم😭🙂

من سنی ندارم فقط واقعا دارم از استرس میمیرم کمک کن

نه 

پس مطمئنی باردارین؟

ازمایش بارداری بده حتما و برید سونو و ...اینها اصلا ترس نداره تو این مراحل خودتم تنها از پسش برمیای ببین اول صددرصد بارداری بعد زندگیتو با استرس بگدرون

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
مرسی واقعا گلم😭🙂 من سنی ندارم فقط واقعا دارم از استرس میمیرم کمک کن

از پشت گوشی کاری از دست من برنمیاد

خودتم به تنهایی نمیتونی کاری بکنی

خواهش میکنم فقط برو دکتر، خجالتو بزار کنار، برو داخل یه سونوگرافی،باخود دکتر صحبت کن.بگو این اتفاق برات افتاده و پول نداری (اگه پول نداری البته).

امیدوارم خدا کمکت کنه

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
2706