2752
2734
عنوان

به شدت از دانشگاه رفتنم پشیمونم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 44 پست
احتمالا اون از لحاظ مالی مشکلی نداشته،استرس اینکه حتما بعد لیسانس بری سر کار و حتما یه درامد برای خو ...

باور میکنی حتی نمره زبان هم نداشت رفت اونجا خوند،  وای که چقد زندگی پولدارا با ما فرق داره

اگه لیسانس داری به فکر ارشد باش  ارشد کنکورش خیلی راحته ، ۴ ۵ ماه بخونی میتونی تاپ دانشگاه قبو ...

اصلا حوصله درس ندارم، ازمونشم الکی زدم تا ببینم نتایج چی میاد ، دختر زیاد برون‌گرایی  نیستم که خیلی با استادا اوکی شم 

بین کلاس حسابداری و کار آموزی رفتن دودلم

البت ک هنو کارآموزی پیدا نکردم😂

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ترم دو  اموزش حس میکنم بازار کار پولسازی نداره تهش معلم بشی اونم شاید حقوقش زیاد نیست

منم دقیقا مثل توام

حالا من قصد داشتم برم مترجمی چون الان که داشتم درسای مترجمی رو نگاه میکردم میدیدم همش لغت های جدید حفظ میکنن و خیلی‌ بنظرم شیرین تر بود نسبت به آموزش 

منم دقیقا مثل توام حالا من قصد داشتم برم مترجمی چون الان که داشتم درسای مترجمی رو نگاه میکردم میدید ...

فرقی نداره بین شاخه هاش خیلی اموزش بهتر از مترجمی من شنیدم در کل خیلی تو بازار کار فرقی ندارن 

فرقی نداره بین شاخه هاش خیلی اموزش بهتر از مترجمی من شنیدم در کل خیلی تو بازار کار فرقی ندارن 

والا من انقدر دیگه از ترم اول فکر و خیال این رشته رو کردم خودمو داغون کردم از استرس 

والا من انقدر دیگه از ترم اول فکر و خیال این رشته رو کردم خودمو داغون کردم از استرس 

وای دقیقا منم همینم دو دلم همش میگم نکنه نتونم اون درامدی که بایدو تهش داشته باشم

وای دقیقا منم همینم دو دلم همش میگم نکنه نتونم اون درامدی که بایدو تهش داشته باشم

میدونی مشکلم اینجاست تو رشته دیگه ای جز زبان استعداد ندارم و همینطور علاقه هم ندارم از طرفی هم موسسه ها فقط برای تدریس ازت تی تی سی میخوان و کلا به مدرک لیسانس زبان اصلا اهمیتی نمیدن🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

میدونی مشکلم اینجاست تو رشته دیگه ای جز زبان استعداد ندارم و همینطور علاقه هم ندارم از طرفی هم موسسه ...

واقعا همینه تو با لیسانس زبان عملا کاری جز استخدامی اموزش پرورش نمیتونی انجام بدی ینی دکتری هم بگیری تهش تدریس اونم حالا اگه کار گیرت بیاد منم چون زبانم خوب بود و علاقه داشتم اومدم ولی وقتی شرایطتو دیدم ناامید شدم و خب الان میبینم که ازمعلمی مدرسه خیلی ام خوشم نمیاد حالا حقوق کمش به کنار سردرگمم قشنگ

واقعا همینه تو با لیسانس زبان عملا کاری جز استخدامی اموزش پرورش نمیتونی انجام بدی ینی دکتری هم بگیری ...

دقیقاااا

منم بدجووور بین دوراهی گیر کردم واقعا 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

2706