2733
2734
عنوان

پیامای شوهرم بعد از خیانتش

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پاک شد ندیدی؟

ن گلم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
اخلاقش ک‌ زیاد خوب نیست رابطمونم خوبه (عالی)نیست ولی خوبه

ببین اگه از زندگیت راضی هستی بنظرم حسابی گوششو بپیچون

برو خونه مادرت درخواست طلاق اینا بده حسابی بترسه افتاد به التماس ازش حق طلاق بگیر و بگو مسئولیت اشتباهتو بپذیر و عذرخواهی کن.بعدم مشاوره برید.بخاطر پسرتون میگم.اگرم برگشتی حسابی پول پس انداز کن برای روز مبادا بتونی سرکارم بری که عالیه

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست
ببین اگه از زندگیت راضی هستی بنظرم حسابی گوششو بپیچون برو خونه مادرت درخواست طلاق اینا بده حسابی بت ...

نمیزاره برم سرکار،نمیتونمم برم خونه مادرم و برگردم چون دفعه قبل گفتن بیای باید جداشی

نمیزاره برم سرکار،نمیتونمم برم خونه مادرم و برگردم چون دفعه قبل گفتن بیای باید جداشی

نه دیگه اگه قراره برگردی باید شرایطتو بپذیره یا حداقل پول ماهانه بده بهت

خانوادت پشتتن؟

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست
همش چت بوده نمیدونم رابطه جنسی بوده یانه همیشه هم سر یک هفته مچشو گرفتم😑

این سری سخت بگیر بترسونش یه ضمانتم ازش بگیر

ولی چون رابطه رسمی تر و حدی تر ندیدی ازش ببخش

آخرین بار ببخش بخاطربچت

میدونم سخته

منم این اوضاعو گذروندم...مطمئن باش همه خانوما گذروندن

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
سلام ببخشید ک ناراحت شدی فدای قلب مهربونت بشم:) مرسی امیدوارم خدا برای شمام بهترینهارو بخاد❤️بتام ک ...

حتمامصلحتی داشته، راضی به رضایی خداباشید، مطمئن باشید، خدابهترینهابراتون درنظرداره

منم تیرماه سقط داشتم الحمدالله الان باردارم

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
حتمامصلحتی داشته، راضی به رضایی خداباشید، مطمئن باشید، خدابهترینهابراتون درنظرداره منم تیرماه سقط د ...

انشاله بچتو سالم بغل کنیی عزیز دلمم🥲❤️

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
به زودی زود، قسمت خودت خداوندبهترین وبرترین بنده اش هدیه بده بهتون

مرسیی فداتشم🥲❤️

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706