2733
2734
عنوان

✨ختم انعام هدیه به همه اموات و عزیز تازه از دست رفته مون 🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 37 پست
@بانویتابستون۷۱     @دختر_اردیبهشتم     @eliott93     @منتظرر ...

سلام‌ خواهر عزیزم خدا رحمتشون کنه شرمنده من دیر رسیدم کامل شدمنم صدمرتبه صلوات هدیه میکنم به روحشون انشاءالله  روشنایی بخش قدرشون بشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
سلام خواهر جان  روحشون شاد ان شاالله با خانم فاطمه زهرا همنشین بشن  چشم عزیز دلم  ...

سلام خیلی ممنونم عزیزم الهی آمین گلم 

لطفا آیات ۱۲۱ تا ۱۳۰ رو بخون خواهری ممنونم 

سلامت و حاجت روا باشید 🤲

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خدا رحمتشون کنه  ۱۰ تا ایه هم به من بده لطفا

سلام عزیزم خیلی ممنونم 

لطفا آیات ۱۳۱ تا ۱۴۰ رو شما بخون ممنونم گلم 

سلامت و حاجت روا باشید 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام عزیزم  خدا رحمتشون کنه انشالله که با خانم حضرت زهرا محشور باشن  لطفا برا من هم آیه ...

سلام خیلی ممنونم خواهر جان الهی آمین 

لطفا آیات ۱۴۱ تا ۱۵۰رو شما بخون ممنونم 

سلامت و حاجت روا باشید گلم 

2731

آیات ۱۵۱ تا آخرش هم دوستمون نخودچی برداشتن 

خدا رو شکر یک مرتبه سوره انعام برداشته شد دوستان 

از همگی قبول باشه 

به حق صاحب الزمان سلامت و حاجت روا باشید 

سلام‌ خواهر عزیزم خدا رحمتشون کنه شرمنده من دیر رسیدم کامل شدمنم صدمرتبه صلوات هدیه میکنم به روحشون ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم 

اشکال نداره دشمنتون شرمنده 

خیلی لطف میکنی خواهری قبول باشه 

الهی آمین 

سلامت و حاجت روا باشید 

سلام خیلی ممنونم عزیزم الهی آمین گلم  لطفا آیات ۱۲۱ تا ۱۳۰ رو بخون خواهری ممنونم  سلامت ...

چشم فدات شم 

ممنونم عزیزم ان شاء الله شما هم دلتون شاد و تنتون سالم باشه همیشه در کنار خانواده خوشبخت باشین 😍🤲🤲🤲🤲

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
سلام عزیزم خیلی ممنونم الهی آمین  لطفا آیات ۱۱۱ تا ۱۲۰ رو بخون ممنونم خواهری  سلامت و حا ...

سلامت باشی. حتما. خواهش میکنم خواهر جون🌷🌼

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️