2733
2734
من الان که دارم اینو بهت میگم دو برابرت سن دارم .کامل میدونم چقدر برات عالیه .خانوادت داغونم باشن بگ ...

توانش کم بشه که بدتر روانیمون میکنه باورت میشه وقتی تو خونست حس میکنم نمتونم نفس بکشم اینقدر ازش متنفرم 

مگه خودشون نمیبینن ؟ میگم یه غذا خوردن ساده بلد نیست میریزه غذا رو رو خودش بین جمعا ل الکی  مزه ...

یکم زیادی حساس شدی رو بابات. یعنی فکر کردی الان فامیل شوهرت میان ببینن بابات چجوری غذا میخوره؟ میریزه یا نه؟ من بابام یه مدت عادت کرده بود با دهن پر حرف بزنه و هعی لچ و لوچ کنه. واقعا عصبی میشدم و کلی دعوا داشتیم تو خونه. تا اینکه بعد ازدواج یبار شوهرم گفت از غذا خوردن بابات کیف میکنم یجور با لذت غذا میخوره که ادم دوست داره غذا بخوره. اصلا انگار آب پاکی ریختن رو سرم. دیگه صداش آزاردهنده نبود. از اونور پدرشوهرم خروپف بشدت بلند و حرفایی میزنه که اصن با تعجب نگاه میکنی ولی میبینی که خودشون چقدر کیف میکنن مثلا مادرشوهرم میگه وقتی صدا خروپفش نباشه من نگرانش میشم و عادت کردم یا میگن بزار با دنیاش حال کنه. همه مثل هم واقعا فکر نمیکنن. شما چون از بچگی دیدی و شنیدی ذهنت یجور دیگس. بقیه یه چیز ظاهری الکی میبینن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان که دارم اینو بهت میگم دو برابرت سن دارم .کامل میدونم چقدر برات عالیه .خانوادت داغونم باشن بگ ...

معلمی دوست ندارم تجربیم کنکور دارم امسال میخوام کادر درمان باشم ببینم چه رشته ای بیارم اصلا  نخوندم برا معلمی بدم میاد 

توانش کم بشه که بدتر روانیمون میکنه باورت میشه وقتی تو خونست حس میکنم نمتونم نفس بکشم اینقدر ازش متن ...

ببین  اشتباهت اینه برا اینکه بخوای خوشبخت بشی فقط میگی بابات سر بع نیست بشه .ما ها که دهه ۶۰ اکثرا با پدرایی شبیه پدرت زندگی کردیم خونه های کهنه .الان راهنمایی که کردمت و بقیه طی ۴ صفحه دارن یک صدا میگن خودتو بکش بالا و من دقیقشو گفتم  مطمئن باش از رو دل نمیگن خیلی چیزا عین تو تجربه کردن و  دارن میگن کدوم راه بهتره .هیچوقت از خدا نخواه کسی بمیره و فلان بلاخره هر کس  پست ترین ادم هم جونش برا خودش عزیزه .از خدا بخواه کمکت کنه خودتو بالا بکشی بهترینا برات پیش بیاد .الان که همه میگن خودتو بکش بالا و اصرار به بدی بابات داری که هست معلومه فقط فقط قصد ازدواج داری.امیدوارم از توصیه ها سر سری رد نشی.

2731
ببین  اشتباهت اینه برا اینکه بخوای خوشبخت بشی فقط میگی بابات سر بع نیست بشه .ما ها که دهه ۶۰ اک ...

چه قصد ازدواجی ؟ دارم اینده رو میگم بابا خودم درس خوندم کنکور درم دیگه کار دیه ای میتونم بکنم ؟ تجربی ام باید برم جزو کادر درمان دیه چیکار کنم گفتین تحصیلات خوب چشم صبر کن پام به دانشگاه وا شه خودم میدونم تو این شرایط سگ منو نمگیره خودم باید کار کنم تا از گشنگی نمیرم تو 50 سالگی