2733
2734
الهی عزیزم خونه خودتی یا پدرت؟ چقد سختی کشیده امیدوارم منم مثل تو بتونم دووم بیارم چون واسه من تازه ...

خونه پدرم

اولش فکر می‌کنی تمومی ،ولی باید ادامه بدی هرچقدر سخت .

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
قهرتون سر چی بود !؟ اگه دوست داشتی برامون بگو‌

راستش دوبار جمع کردم رفتم‌خونه بابام و خواستم طلاق بگیرم دقعه اول سال ۹۸ بود یه مسافرت کذایی با دوستاش رفتیم که توی اون سفر شوهرم و خانم دوستمون خیلی باهم راحت بودن و مسخره بازی در میوردن چند روز من عذاب کشیدم فقط و هیچی نگفتم وقتی برگشتم خونه فرداش رفتم خونه پدرم و همه چیو گفتم شوهرم خیلی عذرخواهی کرد و اومد و رفت تا من کوتاه اومدم و برگشتم اون دعوا در حد حرف طلاق بود و یه هفته شد

اما دعوای دوم که فک کنم سال ۴۰۰ بود سر مسائل مالی و خانوا‌دگی پیش اومد و خیلی رومون تو روی هم باز شد و واقعا شوهرم با قلدری و بد قلقیش قلبمو‌ شکوند اون موقع طلاها و چیزای قیمتی و سند و مدارک رو برداشتم و رفتم حتی دادخواست مهریه و اقدامات اولیه با وکیل هم انجام دادم خانواده هم خیلی همراهم بودن اما توی این یک‌ماه من نابود بودم دقیقا حال ادمیو داشتم که عزیزی از دست داده برای خودم از اعماق وجودم ناراحت بودم شوهرم چند بار اومد و رفت پدر و برادرم خیلی باهاش صحبت کردن و واقعا حرف هاشونو شنید مثل ادمی بود که یکی باید راه رو نشونش میداد روش زندگیو تازه فهمید منم به شرط دادن سه دونگ خونه برگشتم تعهد داد که سه دونگ خونه رو بزنه به نامم هنوز سندش اماده نیست دو سالم زندگی کردیم دیدم خیلی خوب شده و عوض شده اقا و عاقل شده اقدام جدی کردم برای بارداری الانم شکر خدا هم همسرم خوبه هم خانواده ش فقط به مشکل مالی خوردیم که اونم خدا بزرگه

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش دوبار جمع کردم رفتم‌خونه بابام و خواستم طلاق بگیرم دقعه اول سال ۹۸ بود یه مسافرت کذایی با دوست ...

عزیزم 

چقدر خوب که همسرتون پذیرفتن اشتباهشو و اصلاح شده 

الان بارداری !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2731
شوهرت رو دوس داری؟ مشگلتون چی؟

دوسش داشتم ولی خراب کرد ... دهن بینه سست عنصره بچه ننه و بسیار وابستگی داره به خانوادش..تا جایی که چندین ساله هرچی کار میکنه میریزه جیب باباش بجای اینکه خودش برا پولش برنامه بریزه اونا استفادشو میکنن

حالا سر این جور چیزا من براش شرط گذاشتم یه کارایی کنه تا زندگی کنیم ..اونم رفته خونه باباش کلا رنگ عوض کرده ..حالا اونا برا من شرط گذاشتن !!! میگن درستو ول کن خونه رو هم باید بیاری نزدیک ما!!!!!! حتی خونه هم گرفتن پیش خودشون !!!!! نهایت وقاحت