2733
2734

من ی بار ب بچم سوسیس دادم ی ماه درگیر بیمارستان بودیم. 

کلا بدنش پوست انداخت  دهنش و دستاش افت زد. چون با دست خورد  دکتر گفت حساسیت داشت معلوم نیست چ داخلش بود

خدایا ب امیدت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به قول یه نفر همشش گوششششته 

از اشغال گوشت و ضایعات مرغ درست میشه غذای سالمی نیست ولی اونقدرا گربه و سگ نداریم که باهاش بخوان این همه سوسیس و کالباس تهیه کنن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
ازکجا؟اگه تهرانی ادرس بده

نه عزیزم توی دزفول یه جا بود میفروخت اما اگه توی گوگل سرچ کنی ممکنه بتونی جاهایی که میفروشن پیدا کنی حتی یه دستگاه هایی هستن خود ادم میتونه تو خونه باهاشون کالباس درست کنه ولی من تا حالا استفاده نکردم از اونا نمیدونم خوب درمیاد یا نه

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن