2752
2734
من یه سال پیش انجام دادم شد 22 ولی خب این فقط پول خود دکتر بود وگرنه قبل  از شروع کار باید هر د ...

ممنون که وقت گذاشتی و راهنماییم کردی نیلا جان ❤️

اتفاقا منم کرمانم میشه اسم دکترتو بگی؟ به نظرم هزینه ش خیلی خوب بوده واست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
ممنون که وقت گذاشتی و راهنماییم کردی نیلا جان ❤️ اتفاقا منم کرمانم میشه اسم دکترتو بگی؟ به نظرم هزی ...

خواهش عزیزم اسمش زهرا توکلی نژاد هست من جهاد کوچه 8 دندون پزشکی ولیعصر میرفتم الان نمیدونم اونجا هست یا ن به احتما زیادی باید باشه حالا یه سر بزن  ولی هزار ویکشبم هست نمیدونم دیگع اونجا قیمتاش چجوریع البته من یه سال پیش رفتم اینم پیجشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهش عزیزم اسمش زهرا توکلی نژاد هست من جهاد کوچه 8 دندون پزشکی ولیعصر میرفتم الان نمیدونم اونجا هست ...

خیلی ممنونم عزیزم 🌸

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨