2733
2734
عنوان

بهشت دقیقا همین‌جاست روی زمین و ماه اردیبهشت

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 38 پست
وای  توت فرنگی ، باردارم خیلی دوست دارم بخورم اما چون حالت اسفنجی داره و ابو جذب میکنه نمیتونم ...

ضدعفونی نمیخواد سفتاشو انتخاب کن کلاهک سبزشو دربیار بذار تو آب و یکم نمک بمونه و خوب زیر آب دست بکش کامل تمیز میشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترم کوچک بود یک روز هم تو خونه نمی موندم حیف الآن درس داره و زیاد هم نمی تونم تنهاش بذارم  ...

شوهرم امسال مسیولیت کارش زیاده تا بیاد میشه عصر همش منتظرم جمعه شه ببردمون کوه دشت ریواس

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
من یک ساعت توی آب سرد میذارم  آب داغ را نمی دونم

اب سرد که ضدعفونی نمیکنه ، تازه اب جذب توت فرنگی میشه و مزش رو بد میکنه 

اگه باردار نیستی با ناخنت سرش رو زیر شیر بشور انگار که یه لایه ی نازک ازش بکنی

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
ضدعفونی نمیخواد سفتاشو انتخاب کن کلاهک سبزشو دربیار بذار تو آب و یکم نمک بمونه و خوب زیر آب دست بکش ...

اخه دکترم گفت میوه و سبزی رو ضدعفونی کن بخور چون یه فاکتور تو ازمایشم منفی بود

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
اخه دکترم گفت میوه و سبزی رو ضدعفونی کن بخور چون یه فاکتور تو ازمایشم منفی بود

میتونی خوب بشوری و یه لایه نازک ازش بکنی بعد بخوری