2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ۲تا۳ تا  زرده تخم مرغ رو با نصف لیوان شکر باهمزن خوب بزن میتونی به حالت بن ماری بزنی که مزه تخم مرغ نده.

بعد اون یه بسته خامه صبحانه اضافه کن و هم بزن بعد پنیر ماسکارپونه رو اضافه کن و هم بزن.تا فرم بگیره.

بعد یه لیوان نسکافه  یا قهوه درست کن بریز تو کاسه بزار دم دستت

بعدظرفی رو که میخوای توش تیرامیسو بزاری رو بیار کفش رو از مواد  خامه بزن بعد فینگر لیدی هارو بزن تو نسکافه ها بچین تو ظرف بعد ۲ باره لایه لایه این کارو تکرار کن تا تموم بشه لایه اخرم میتونی پودر قهوه یا شکلات تخته ای رنده شده بریزی روش بعد بزار چند ساعت داخل یخچال بمونه...

تامام تامام😉

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂