2733
2734
عنوان

سوییت ۷۰۰ یا ۵۰۰ میلیونی کرج و شهریار وجود داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 20 پست
من شنیدم سرآسیاب واحد ۷۰۰ملیونی هست

توی یکی از اگهیا دیدم  سر آسیاب. جای بدیه؟

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
اگه هم باشه رشد نمیکنه پولت

چرا ؟ ارزشش ک نمیره به هرحال بهتر از توی بانکه

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا ؟ ارزشش ک نمیره به هرحال بهتر از توی بانکه

ما طرف صفادشت یه خونه برا سرمایه گذاری خریدیم یک میلیارد و صد . الآن بعد یک سال همونه هیچ رشدی نداشته اگه بانک میذاشتیم سود بهتری میداد. بستگی به محله داره رشدش. الآنم که راکده

ما طرف صفادشت یه خونه برا سرمایه گذاری خریدیم یک میلیارد و صد . الآن بعد یک سال همونه هیچ رشدی نداشت ...

واقعا؟ فکرنمیکردم خونه رشد نکنه. چون کرایه ها ک تو شهر کوچیک سر ب فلک کشیده و قیمت خونه چ برسه شهر بزرگتر

توی یکی از اگهیا دیدم  سر آسیاب. جای بدیه؟

جای بد که اونجام طرفدار خودش رو داره ولی بقول دوستان رشدش خیلی کمه باغ تو اطراف شهریار بیشتر سود میکنه

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده