2752
2734
عنوان

جاریم تا فهمید من باردارم زرتی حامله شد😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2188 بازدید | 85 پست
بتات چند بود؟ اینارو امکان داره خانمی که دختر داره هم داشته باشه. علائم الکیه بنظرم. نهایت ۵ درصد ...

بتام ی روز قبل موعد 200 البته ک جلو مینداختم وگرنه روز موعد دیویست ...بی بی چکم ب زور معلوم بود

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
من دیدم بین دوست و آشناها بوده همچین رقابتی  اما بااین گرونیا طرف ما خیلی کمترشده  آخری ...

والا من فقط اینجا دیدم که کسی بگه فلانی تا دید من باردارم باردار شد

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بتام ی روز قبل موعد 200 البته ک جلو مینداختم وگرنه روز موعد دیویست ...بی بی چکم ب زور معلوم بود

انشالله سالم و سلامت دنیا بیاد.

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
انشالله سالم و سلامت دنیا بیاد.

ممنون از شمام همینطور🥰

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
2731
نخند درد داره دقیقا منم به همین خاطر دنیا اومدم 💔🚶‍♀️

شرایطت خیلی بهتره از من ،ننم منو زاییده بود بابام بهش علاقه پیدا کنه متاسفانه نقشه اونجوری که باید پیش نرفت بعد زایمان جدا شدن😐💔 الانم خیلیا واسه خاطر آیفون ۱۵ گرفتنو پیکر تراشی بدنیا میان 😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

یکی ازهمکلاسی های دوران دانشگاهم برای رقابت با خواهرشوهرش هرچی تلاش کرد دوقلو باردارنشد

چون خواهرشوهرش دوقلو آورد

درعوض دوبار پشت سرهم به فاصله ی یکسال  ب دنیا آورد🥴

خیلیا بخاطر وام و زمین اهدایی به دنیا میان 

حواله ماشین 👌👌

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

من خودم خواهر شوهرم که باردار شد دلم خواست باردار بشم 

یبار شدم سقط شد دوماه بعدش باردار شدم دوباره 

الان بچه هامون همسن هستن🙈

الان بازم دلم میخواد شوهرم نمیخواد

اللّهم عجّل لولیک الفرج

جاری منم منتظر من نشسته منم نشستم اون یائسه شه🤣🤣

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.