2733
2734
عنوان

بچه ها دیدین بعضی‌ها چقدر دوست نداشتنی هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 59 پست
اینم اره  ولی بعضی سوتیا ابروتو میبرن  من کلا کم حرفو کم رو هستم برا همین حرف نمیزنم

منم کم رو هستم بخاطر همین موقع حرف زدن شاید هول میشیم سوتی میدیم و بیش از حد عادی خجالت می‌کشیم 

تا جایی که فهمیدم آدم های کمرو نچسب نیستن ولی خب ممکنه جذاب هم نباشن قبول داری؟

من ارومم تاحالا همچین چیزیو کسی نگفته بهم  میگن چقد ساکتی پررو باش حرف بزن  حالا بلدم نی ...

باید سعی کنی کم کم حرف بزنی اول تو آینه تمرین کن شونه هات بالا باشه فیگور بدنت با اعتماد به نفس و میمیک صورتت هم مطمئن کم کم عادت میکنی

البته خودم هم دارم اینکارو میکنم ها 

محکم و با صلابت حرف زدن در عین حال با احترام خیلی تاثیر داره رو مردم در غیر این صورت همه از آدم سو استفاده میکنند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم کم رو هستم بخاطر همین موقع حرف زدن شاید هول میشیم سوتی میدیم و بیش از حد عادی خجالت می‌کشیم  ...

اره دقیقا 

من میدونی چیه متوجه شدم که کم حرف که باشی از چشم میفتی 

البته نه پر حرف نه کم حرف باشی اوکیه 

من درست ۲ ساعت شاید دو کلمه حرف بزنم تو جمع

برا همین اشناهامون میگن چقد کم حرفی حرف بزن یکم مث مجسمه نشستی 

خیلی بدم میاد خب کم حرفم دیگه دهنم باز میکنم حاضر جوابیام ادمو کلافه میکنه 😀😀

2731
باید سعی کنی کم کم حرف بزنی اول تو آینه تمرین کن شونه هات بالا باشه فیگور بدنت با اعتماد به نفس و می ...

اینطور گفتی انرژی گرفتم برم حرف بزنم تو جمع  

خدایا یکم از کم روییم کم کن خسته شدم 

اینطور گفتی انرژی گرفتم برم حرف بزنم تو جمع   خدایا یکم از کم روییم کم کن خسته شدم

اره عزیزم مگه چیت از بقیه کمتره بخدا این تمرین ها اثر داره 

من همیشه شونه هام مینداختم خواهرم ازین دوره ها خیلی دیده وضعش خوبه هی میخره 

به من گفت در هر حالتی شونه هاتو صاف بگیر با اعتماد به نفس تو تنهایی تمرین کن بعد تو جمع های خودمونی کم کم میشه عادتت

تویی که تو جمعیت پر حرفی بگو چطور سر صحبتو باز کنم ؟ هیچ موضوعی نیست دربارش حرف بزنیم والا

پر حرف نیستم آروم هستم ولی پر انرژی همیشه  لبخند دارم روابط عمومی خوبی دارم میتونم باهمه دوست بشم 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706