2733
2734
عنوان

متاسفانه دخترم دیشب سریال هفت سر اژدها را دید.

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 87 پست
اره دیگه تو خونه کشته شد. تو ماشین زنده شد رفتن دفن کنن این یواشکی رفت پشت فرمون بعد چپ کرد مُرد. با ...

چقدر کشت و کشتار داره 

یا خداااا

مامانم وقتی اینجور سریالایی میبینم جیغ میزنه میگ پاشو پاشو فرار کن الان میکشت🤣🤣

و من از کجا باید می دونستم جنازه هی زنده میشه و دوباره چال میشه؟؟؟    

امشب اگه دخترت هم دنبالش بود بگو نمیدونم و حساسش نکن 

بزن شبکه های دیگه ولی ۳ نرو . منم بابام میگه ازین فیلما میده عوض کن مادرت نبینه شب نمیتونه بخابه.

خیلی اوقات بخاطر مادرم شب نه روزا تکرار میداد بعصی فیلمارو میدیدم .. خارجی ها معمولا اینجوری هستن. 

خواهرزاده من میگه اینو بالای ۲۵ شاید بتونه ببینه خداروشکر نمیبینن. 

خونه داداشم رستگاری هم میدیدن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ روح و برزخ و ... داشت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر کشت و کشتار داره  یا خداااا مامانم وقتی اینجور سریالایی میبینم جیغ میزنه میگ پاشو پاشو ف ...

میگم اوایل اینطور نبود یهو دیگه شروع شد همیشه کشت و کشتار اونم یجوری هس برا ما ترسناکه برا اونا ک ترسناک میبینن خنده دار و الکی 

وای بنده خدا مادرتون یهو نبینه حالا🤦‍♀️

میگم اوایل اینطور نبود یهو دیگه شروع شد همیشه کشت و کشتار اونم یجوری هس برا ما ترسناکه برا اونا ک تر ...

من برا خودم ترسناک نیست این چیزا ولی مامانم قشنگ یجوری غرق سریال میشه انگار الان جلوش داره اتفاق میفته 

2731
من برا خودم ترسناک نیست این چیزا ولی مامانم قشنگ یجوری غرق سریال میشه انگار الان جلوش داره اتفاق میف ...

همون دیگه گناه داره.

البته ک خوبیش اینه اول اول فیلم متن نوشته ک صحنه های +۱۳ داره و .... 

بقول داداشم ک میتونین نبینید ب کل ک یهو اینجوری بشه..

مادر من  شب کابوس میبینه داد میزنه 🤦‍♀️

همون دیگه گناه داره. البته ک خوبیش اینه اول اول فیلم متن نوشته ک صحنه های +۱۳ داره و ....  بق ...

ولی دوس داره😐😂

آره دیگ میزنن ک نگا نکنن هیجان هم کیف میده 

آخی اینجوری دیگ خیلی اذیت میشه طفلی نذارین نگا کنه

ولی دوس داره😐😂 آره دیگ میزنن ک نگا نکنن هیجان هم کیف میده  آخی اینجوری دیگ خیلی اذیت میشه ط ...

جای ما عوض شده ما باید مراقب باشیم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😅

نمیزاریم که خودش دوس داره😅 بعد اونجور🫨🫨

منم اولا نگاه میکردم چند هفته نمیبینم یا نمیشه یا بقیه هستن و اینم هی یچی میشد . دیشب شانسی دیدم 🤦‍ ...

آره خدا نصیب نکنه خیلی زیاد شده قتل و کشتار. من یکی که خیلی میترسم ازاین چیزا تا چند وقت تو ذهنم میمونه