2733
2734
عنوان

دیشب فهمیدم مردی که خودشو مجرد جا زده بود متاهله🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 19 پست
هرچند با چنین ارتباطات قبل از ازدواج مخالفم اما مار شما رو تحسین میکنم که وقتی متوجه شدید دیگه ادامه ...

تو این زمونه ایا میشه سنتی و ندیده و نشناخته ازدواج کرد؟؟؟؟عمر ادم چیزی نیس ک بخوای روش قمار کنی دوست عزیز
نجابت هم این ک توعمرت پسر ندیده باشی نیس

سه ماه خیلیییی کمه برای جدی گرفتن ی ادم عزیزم تجربس اصن برای خودت بزرگش نکن بازم همین ک فهمیدی خوبه ...

ن عزیزم من پیامایی که داده بود شات گرفتم حتی حرفای ناجورش اما یه خدا دارم  من کی باشم بخوام لوش بدم ...به وقتش مطمنم خدا جواب بازی کردن بادل من وخیانت به زنشو میزاره کف دستش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچند با چنین ارتباطات قبل از ازدواج مخالفم اما مار شما رو تحسین میکنم که وقتی متوجه شدید دیگه ادامه ...

من همیشه تو چارچوبم حتی واسه این که اجازه نمیدادم ازم سو استفاده کنه چن بار رفت سراینقضیه و دوباره باالتماس برگشت ولی ایندفه فرق میکرد من همچیو فهمیده بودم🙂

2731
تو این زمونه ایا میشه سنتی و ندیده و نشناخته ازدواج کرد؟؟؟؟عمر ادم چیزی نیس ک بخوای روش قمار کنی دوس ...

شما انگار یا از این ور بوم میفتی، یا اون ور بوم🙄

اینو بدون هر کاری اصول خودشو داره، اینکه از فضای مجازی و خیابون برای خودت شریک زندگی انتخاب کنی اصولش نیست جانم!! 

آشنایی قبل ازدواج بحثش جداست! 

دو نفر میتونن با شناختی که از خانواده و شرایط هم دارن چند ماه باهم آشنا شن، خانواده‌ ها باهم آشنا شن.. مشاوره برن.. و بعد تصمیم درست و عقلانی بگیرن. (طوریکه احساس بر عقل غلبه نکنه) 

نه اینکه اول دوستی و وابستگی و عاشقی، (بعضا رد کردن خط قرمز ها!!) بعد حالا که بهم وابسته شدیم، با وجود اختلافات فاحشی که داریم، چون وابسته شدیم ازداوج کنیم😐🙄🙄

ضمنا این روابط پوچ و بی حد ومرزه قبل ازدواجه که عمر آدم رو به فنا میده!!