2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از نظر شغلی نگفتم اون ک اره ولی انقد همه تجربی تجربی میکنن ب ریاضیا اهمیت نمیدن از نظر رشته ه ا و کن ...

چه اهمیتی داره همش یه سال دبیرستانه که میگذره بعدش دانشگاه هم همون اوایل اهمیت داره بعدش عادی میشه و میگذره مهم اون شغل اصلیه‌اس

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

خب پنجاه درصد در هر درس تجربی بخوای بزنی معادل سیصد درصد در دروس رشته ریاضیه😂

سطح سوالات و زیست شناسی رو هم شما در نظر بگیر

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
اره من همینجوری گفتم وگرنه یکی بخاد کنکور بده زیستو یچی میزنه ولی پرستاری شهرهای دیگ میبینی ک زده می ...

نه عزیزم فک کن پرستاری میخوای قبولت کنه فلان دانشگاه میگه چجوری کسیو قبول کنم ۱ درصدم نتونسته بزنه