2733
2734
عنوان

بنظرتون سنمون برای بچه دار شدن داره بالا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 50 پست
این عالیه 😍 بچه هاتون باهم بزرگ میشن و همبازی دارن وقتی هم بزرگ بشن شما جوان هستید

ولی بعضی وقت ها فکر میکنم اشتباه کردم زود بچه آوردم هنوز ۲۰ سالمه هیچ انرژی ندارم هروز که بیدار میشم تا ظهر همش سر پام بعضی وقتا خیلی خستم.... ولی بعضی وقتام به بچها م که نگاه میکنم میگم خوب کردم که زود آوردم نمیدونم.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تاپیک هات کم و بیش خوندم.  منو برد به چندین سال پیش خودم 🥲 کاملا درکت میکنم منو همسرم هم کاملا سالم ولی باردار نمیشدم خیلی طول کشید ۵ بار کلا در طی اون ۱۲ سال باردار شدم که ۳ تا سقط . الان ۲ تا بچه دارم ‌ . تجربه من میگه وقتی اصلا انتظارش نداری اتفاق میوفته .. حتما ورزش کن حتما 

وزنت و اندامت خوب نگه دار و کنارش درمان پیشرفته تر شروع کن . یه مدت قرص اینا میخوای نخور ‌ . من اونقدر امپول های هورمون میزدم هیچ . بعد وقتی هیچی مصرف نکردم باردار شدم 

مادر دو دختر زیبا 💕

ببین اگه سه ساله داری اقدام می‌کنی و نتیجه نگرفتی به نظر من برو حتماً دنبال درمان مطمئن 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
نمیدونم چطور بگم🥲 اختلاف سنی با پدرم هم بیشتر از ۵۰ ساله  دوسشون‌ دارم و اونا هم دوستم دارن ...

من و مامانم کارد و چاقوییم ازم ۳۰ سال بزرگتره. البته بیشتر اختلافمون به خاطر اخلاق کنترل‌گریشه.

دوستش دارم ولی نمیتونم باهاش بسازم

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
من و مامانم کارد و چاقوییم ازم ۳۰ سال بزرگتره. البته بیشتر اختلافمون به خاطر اخلاق کنترل‌گریشه. دوس ...

درک میکنم خودمم تجربه کردم فقط میتونیم تحمل کنیم فعلا 

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...