2733
2734
عنوان

مگه این بیبی چک مثبت نیست؟پس چرا ازمایشم دوروز پیش منفی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 53 پست
ای وای ، بمیرم واست خیلی درد داشتی  والاه اولش پیشش ی ویزیت میرم ک اخلاقشو ببینم خوب بود پی ...

آره 

من کلا حساسم برا معاینات قبل زایمان هم خیلی اذیت می شدم چون خشن بودن، آره باید برید، من سونو واژینال هم رفتم اون دکترش خیلی خوب بود اصلا درد نداشت ، اگر جای خوب بری اوکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهااا ممنونم ازت  ممکنه ت اقدام اول بگیره؟

عزیزم اول آزمایشهاتو کامل بده ، دندون خراب داری حتما درست کن ،یه عکس کامل بگیر هر کدوم پوسیدگی داره سریع ترمیم کن، همسرتون هم شاید دکتر براش آزمایش اسپرم بنویسه، همه چیز باید دست به دست هم بده ، قدرت اسپرم و تخمک تو اون ماه ، زمان تخمک گذاری و نزدیکی همه اینا تاثیر داره ، ممکنه همون ماه اول ممکنه هم یکسال طول بکشه

2731
عزیزم اول آزمایشهاتو کامل بده ، دندون خراب داری حتما درست کن ،یه عکس کامل بگیر هر کدوم پوسیدگی داره ...

اها ممنونم ازت گلم مرسی بابت وقتی ک واسم گذاشتی 

برا همسرمم بریم پیشه دکتر زنان یا دکتر همسرم جدابرم؟

اها ممنونم ازت گلم مرسی بابت وقتی ک واسم گذاشتی  برا همسرمم بریم پیشه دکتر زنان یا دکتر همسرم ...

نه همون دکتر زنان اگر لازم باشه می نویسه، من چون زود باردار شدم فرصت نشد همسرم بره، چون شرایط داره

ای وای ، بمیرم واست خیلی درد داشتی  والاه اولش پیشش ی ویزیت میرم ک اخلاقشو ببینم خوب بود پی ...

عزمزمه اصلا نگران باش هیچی نیست من دو هفته پیش تست دادم ...اصلا درد نداره...این تست جز لاینفک زندگی خانمهاست

عزمزمه اصلا نگران باش هیچی نیست من دو هفته پیش تست دادم ...اصلا درد نداره...این تست جز لاینفک زندگی ...

اها باشه مرسی ک خیالمو راحت کردی 

خجالت نکشیدی 😐

چیکار کردی از خجالت‌کم شد