2733
2734
عنوان

هیچی ندارم هیچی..و اونم منو نخواست

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 16 پست
واقعا دارم داغون میشم اگر خانوادم نبودن خودمو جدی میکشتم ولی خب نمیتونم و در قبال اونا مسئولیت دارم

یه زمانی(مخصوصا دوران بلوغ و نوجوانی) ب لحاظ اعتماد به نفس به معنای واااقعی کلمه ترکیده بودم. مدام مقایسه میکردم قدم شکمم رنگ پوستم موهای زایدم موهای سرم شکمم دور رانم حتی بقول تو اندازه پاهام رو هم دوست نداشتم. بعضی دخترای مدرسه مخصوصا یکیشون هیکلش استثنایی بود کشیده و اندامی سفید بدجور حسرت میخوردم. از چهرم که دیگه نگم. خیلی بد نبودما ولی خب بلوغ بود دیگه صورت پف داشت جوش و فلان. نمیگم یهویی معجزه شد حالم خوب شد نه واقعا‌. گذر زمان حالمو اوکی کرد. بلوغ تموم شد دماغم کوچیکتر شد یکم صورتم چاق شد و پوستم روشنتر شد. ازدواج کردم اصلاح ابرو و رنگ و فلان خیلی تاثیر داشت و الان واقعا از خودم راضی ام. روتین پوستی ندارم واقعتیش ولی تو داشته باش. آب فراوان بخور. تا جایی ک ممکنه جلو آینه نرو تا از خودت انتقاد نکنی. و در نهایت به خودت احترام بذار و عشق بورز. 

طولانی شد عذر میخوام. امیدوارم حالت دلت همیشه خوب باشه🌱❤️

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس