2752
2734
عنوان

عروس های بزرگ خانواده چرا میخواهید ثابت کنید که...

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 50 پست
البته بشدت هم‌نقشه کش هست ..کلا فصول همه چیزه وای به سنش نگاه میکنم‌میگم این همه سیاست و موزی بودن ر ...

وای پس واقعا خوب کاری میکنی

راسش منم رفت و ادم باهاشون خیییییلی کمه خونشون مث اون وقتا نمیرم

اگه یوقت خونه مادر شوهره اونو ببینمش

خیلی با خوار شوهرم صمیمیه  و من با جفتشون بدم ولی نشون نمیدم 

خیلی بد جنسن

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای پس واقعا خوب کاری میکنی راسش منم رفت و ادم باهاشون خیییییلی کمه خونشون مث اون وقتا نمیرم اگه ی ...

اره باید فقط بچسبی به زندگی خودت ..ما خانواده شوهرم دوتا خواهرشوهرام پروش کردن الان اوناهم‌نمیتونن از پسش بربیان ..کلا شخصیت پروزبون بازی داره و بسیار باسیاست اموزش دیده است اصلا ..کلا فقط احترام و حفط کنی رفت وامدکمتر بهتر

2731
نمیدونم چه داستانیه  ولی تاالان هرکیو دیدم معتقده جاری کوچیکه خیلی خوشبخته و برا اون هزار تا ک ...

دقیقا همینه آخه ولی کوچیکه به دلش نمیرسه  

البته همیشه توجه خانواده همسر از رو عشق و علاقه نیست ها گاهی از روترسه...

جای کوچیکه من وقتی اومد سر اینکه چرا طلا نخریدی برام یه شری راه انداخ مهریه گذاشت و میخواست جدا بشه . کلا سر هر چی شر راه میندازه....

برا همین هرچی بخواد یا فکر کنن ممکنه دلش بخواد سریع آماده میکنن براش...برا عروسیش اون هنوز چیزی نگفته اینا همه کار خودشون پیش پیش کردن که یوقت شر راه نندازه آبرو ریزی کنه...

اینجور احترام رو من خودم قلبا دوست ندارم که جلو همه احترام الکی بشم پشت سرم فحش باشه و ناله نفرین