2733
2734
عنوان

هیچ وقت با بچهاتون درد دل نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه بودم مادرم چیزی نمیگف داداشم و ابجی بزرگام خیلی اذیت میکردن . هی میگفتن تو انقد پاقدمت بد بود ب دنیا ک اومدی مامان مجبور شد خونه رو بخاطر بدهی بابا بفروشه و ما از بالا شهر اومدیم پایین شهر و چمدونم بدبخت شدیم 

تا چند وقت میگفتم غذا نخورم ک مامانم اینا پولدار شن بچه بودم فکر میکردم مثلا با چیزی خوردنم اونا فقیر میشن یا پولداز 

من بچه بودم مادرم چیزی نمیگف داداشم و ابجی بزرگام خیلی اذیت میکردن . هی میگفتن تو انقد پاقدمت بد بود ...

جالبه ک هنوز هم طلبکارن وقتی ک اعصاب نداری چزا بچه میاری و ازدواج میکنی من ک دارم خودمو میبینم ازدواج کنم ک چی ی بچه بیاد مث خودم بدبخت بشه هنس حسرت بکشه 

بلد نیستم بت ی بچه رفتار کنم چون هیچ وقت نازمو نکشیدن 

2731
چرا حالت بد میشه؟ منم به پسرم میگم مادربزرگش زجرم داده

بیشتر از بی زبونی مادرم و بیخیالی پدرم حالم بد میشه

دلم میخواست پدر و مادر با اعتماد به نفسی میداشتم 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
اونارو خیلی دوست داره. منم میبینم بین نوه ها فرق میذارن حرصم میگیره. بهش میگم که بدش بیاد

مطمئنم پسرت بزرگ‌ بشه میگه چرا شما حق منو نگرفتین!!!

نقش قربانی رو بازی نکن. بهش بگو ما هیچ احتیاجی به محبت اونا نداریم.

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
بیشتر از بی زبونی مادرم و بیخیالی پدرم حالم بد میشه دلم میخواست پدر و مادر با اعتماد به نفسی میداشت ...

آهان.

نه حرص نخور.

به جاش همیشه از مادرت دفاع کن و سعی کن همش از خوبی هاش بگی جلو همه که اعتماد به نفسش بالا بره. مخصوصاً جلو پدرت و مادربزرگ پدری.

آهان. نه حرص نخور. به جاش همیشه از مادرت دفاع کن و سعی کن همش از خوبی هاش بگی جلو همه که اعتماد به ...

مادربزرگم خیلی وقته فوت کرده 

عمه هام ولی خییییلی اذیت میکنن هنوز

میدونی از چی حرصم میگیره؟

مادرم تو کل عمرش نه از نظر مالی نه هیچ چیز دیگه احتیاجی بهشون نداشته فقط زبونی تیکه میندازن و مادرم همش میگه این کارو نکنم عمه ات میگه فلان

من میگم مادر من ول کن ۷۰ سالت شد خب بذار بگه 

چرا به خاطر یه حرف اینقدر خودت و ما رو اذیت میکنی

مادر من کلا اعتماد به نفس نداره و به ماها نداده

من بزرگ ترین وظیفه خودم میدونم به بچه هام اعتماد به نفس بدم فقط همین

مطمئنم پسرت بزرگ‌ بشه میگه چرا شما حق منو نگرفتین!!! نقش قربانی رو بازی نکن. بهش بگو ما هیچ احتیاجی ...

اتفاقاً همش بهش میگم.

میگم که تو و برادرت برای من و بابات خیلی عزیزین و هر چی بخواین براتون فراهم می‌کنیم.

نه اصلاً قربانی طور رفتار نمیکنم.

در برابرشان خیلی محکم و مقتدر هستم.

ولی بدیهاشون رو به پسرم حالی میکنم که سمتشون نره

مادربزرگم خیلی وقته فوت کرده  عمه هام ولی خییییلی اذیت میکنن هنوز میدونی از چی حرصم میگیره؟ ...

آره دقیقاً اگر برا حرف عمت میخواد کاری کنه نذار انجام بده.

بذار عمه ناراحت بشه.

بهش یاد بده جواب خواهر شوهر بده

اتفاقاً همش بهش میگم. میگم که تو و برادرت برای من و بابات خیلی عزیزین و هر چی بخواین براتون فراهم م ...

خوبه اینطوری

کلی زیادم بد نگو.یعنی نه خوب بگو نه بد

چون کم کم از پدرش هم ممکنه بدش بیاد