2752
2734
عنوان

خیلی ذوق دارممممم 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 59 پست
چشمت سلامت باشع همیشع🥺تو وضع بدی گیرکردم هچ کس کمکم نمیکنه😭 عزیزدلمه. قسقلی😍

ایشالا خدا دستتو بگیره عشقم نه بندش 

خدا بدون منت کمکت میکنه مطمئن باش من دلم روشنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ایشالا خدا دستتو بگیره عشقم نه بندش  خدا بدون منت کمکت میکنه مطمئن باش من دلم روشنه

امیدم ب خودشع چون از بندش ن خیری دیدم ن چیزی 

فقط از اینکه تو گمراهی گیر کردم خستم نمدونم کدوم راهو برم موندم وسط بدون کمک بدون راهنما

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
امیدم ب خودشع چون از بندش ن خیری دیدم ن چیزی  فقط از اینکه تو گمراهی گیر کردم خستم نمدونم کدوم ...

اگه دلت خواست یکم باهم صحبت میکنیم خوشگلم غصه هیچیو نخور 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی بگردم خدا زود زود ایشالا جای خالیشو پر میکنه  واقعا سخته نمیشه گفت ناراحت نباش  ولی ...

❤️❤️❤️

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
اگه دلت خواست یکم باهم صحبت میکنیم خوشگلم غصه هیچیو نخور 

😞از چ بگم اخه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
اینکه دوراهی که موندی چیه 

اینجا بگم 🥲شناسایی میشم ک

اگه دوست داشتی درخواست بده خصوصی حرف بزنیم قشنگم❤️

😢باش 

❤️💋

عزیزم انشالله به سلامتی بغلش کنی 

امیدوارم با اومدنش روز به روز زندگی تون بهتر بشه 

حالا اسمش رو چی میخوای بذاری؟

هیچ ورزشی برای قلب بهتر از خم شدن و گرفتن دست افتادگان نیست   جان هولمز
2706