2733
2734
عنوان

وارد یه رابطه شدم ۲ساله الان توش موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 58 پست
عزیزم اول از همه اینو بگم بهت فردا پس فردا بهونه میاره نمیتونم بیام خواستگاری و نمیتونم زندگی تشکیل ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭می‌خوام خودکشی کنم چون نه میتونم کات کنم نه بمونم باهاش

انسان باشیم همین
عزیزم اول از همه اینو بگم بهت فردا پس فردا بهونه میاره نمیتونم بیام خواستگاری و نمیتونم زندگی تشکیل ...

منوتو اینجا هم هستیم😁 شما چند سالته؟

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدر و مادرش بهش پول نمیدن ، دوستاش ؟ فامیل ؟ پسر خاله دختر خاله نداره ؟ تو باید اخرین نفری باشی که ازش میخواد پول قرض بگیره نه اولین نفر 

قراره اون ب عنوان ی مرد سایه بالا سرت و تکیه گاه باشه 

نه اینکه تو براش اقایی کنی و هزینه هاش رو بدی . پسر مردم رو ب سرپرستی گرفتی ک هزینه هاشم میخوای بدی ؟ دقیقا خوب رو تو چی میبینی ؟ درسش ک مونده . سربازی ک نرفته . ترید کرده باخت داده از رو‌نمیره بازم میخواد بره . روشم میشه که از شما پول بگیره ؟ میدونی چرا خوبه ؟ چون پول نداره قدرتش کمه . اگه یکم پول دستش بیاد چون تازه ب دپران رسیده میشه . تو رو هم دیگه نمیششناسه و دیگه خسیس بازیاشم شروع میشه . بعدم از مادرت پول بگیری بدی ب پسر مردم ؟ 

حتی اگه اینکارم کردی ، حتی اگه شوهرت بود و ۷ تومن از مادرت گرفتی . ۶ تومنش رو پس انداز میکردی و ۱ تومن ب ایین میدادی با کلی منت ک مادرم لطف کرده . 

یا اینکه خورد خورد بهش میدادی ک‌دور ور نداره و قدر بدونه نه ایننکه یکجا پول بی زبون رو بهش بدی و هلو بپر تو گلو. نه زحمت کشیده نه کار کرده یهو پول بیاد دستش. بعدم ای اینقدر بی پوله ک اینم بهت بر نمیگردونه . خلاصه نکن ، بپیچون . بگو مامانم دستش خالیه . رفتارش رو ببین ک بعد این حرفت چ واکنشی نشون میده . اگه بهتون برچسب زد ک ای بابا شماهم مصل ما ندار هستین و پول ندارین و فلان . دیگه بشناس . اگرم چیزی نگفت و اینا بازم نده

پدر و مادرش بهش پول نمیدن ، دوستاش ؟ فامیل ؟ پسر خاله دختر خاله نداره ؟ تو باید اخرین نفری باشی که ا ...

وای این حرفت خیلی درسته. من با یه پسری دوست بودم ازم ۲۰۰ تومن قرض خواست ندادم. بعدش فهمیدم با دوستش بیرون بوده با هم گفتن که از این دختر پول بگیریم

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
وای این حرفت خیلی درسته. من با یه پسری دوست بودم ازم ۲۰۰ تومن قرض خواست ندادم. بعدش فهمیدم با دوستش ...

هر وقت خواستی برای کسی خرج بی مورد کنی ،، سریع برو برای خودت یچی بخر ، و پولت رو تموم من تما برای این و اون هزینه مفت نکن ، منظورم پسره . کلا خودت تو الویت بزار . 

اسی به خودت بیا و این رابطه رو کات کن. مطمئن باش ۱۰۰ درصد داری اشتباه میکنی. اون داره زرنگ بازی درمیاره و ازت پول میگیره.

به خدا قسم الان میره به دوستش میگه مخ یه دختره رو زدم دارم ازش پول میگیرم

۲۲سال هم سنیم

عزیزم لطفا خودتو نباز

منو ببین از ۱۲ سالگی با یکیم اون ۱۶ سالش بود 

الان ۸ ساله با همیم ۲۰ سالمه 

پسری که بخوادت خودشو میزنه به آبو آتیش تو خوشحال شی 

ببین پسرا یه جورین به شخصیتشون بر میخوره پول بگیرن از دختر 

چون میگن الان فک میکنه ما گدا ایم الان فک میکنه حوصله کار نداریم و... 

اگه پول گرفت یعنی اصلا مهم نیستی براش و فقط داره سواستفاده میکنه از علاقت 

عزیزم لطفا آروم باش مگه منم باید خودکشی کنم؟

خب چیکار کنم ته تهش گریه ست اونم روزها 

بنظرت خوبه خودکشی کنی اون بره با بقیه هر هر بخنده؟

به خدا اصلا براش مهم نیس 

پس بکوب از نو بساز  

اسی به خودت بیا و این رابطه رو کات کن. مطمئن باش ۱۰۰ درصد داری اشتباه میکنی. اون داره زرنگ بازی درمی ...

من نمیتونم وقتی با پسر دیگه ای بودم خودم رو به مرد دیگه تحمیل کنم

انسان باشیم همین
عزیزم لطفا خودتو نباز منو ببین از ۱۲ سالگی با یکیم اون ۱۶ سالش بود  الان ۸ ساله با همیم ۲۰ سا ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭حالم از خودم و زندگیم بهم میخوره دیگه 

انسان باشیم همین